Keystone logo
Lithuanian Sports University

Lithuanian Sports University

Lithuanian Sports University

Wstęp

Lithuanian Sports University ( LSU ) jest dumny z tego, że jest jedyną wyspecjalizowaną uczelnią na Litwie, która od ponad ośmiu dekad łączy Ruch i Naukę o Sporcie. Studia w sporcie i dziedzinach pokrewnych zyskują na popularności, otwierając jednocześnie nowe możliwości dla odnoszących sukcesy absolwentów. Będzie stale rosło zapotrzebowanie na profesjonalistów pomagających tym, którzy dążą do zdrowego, aktywnego i długiego życia.

Dlatego możesz odnieść sukces w życiu wraz z LSU , gdzie studia, nauka o sporcie i praktyka są ze sobą powiązane. Wyjątkowa dbałość o każdego studenta z zagranicy, studia naukowe i społeczność sportowo-żyjąca zapewnią wiedzę i ciekawe doświadczenia każdego dnia. Dokonaj właściwego wyboru, a pomoże to zrealizować Twoje cele i stać się wyjątkowym.

Wśród absolwentów LSU jest wielu wybitnych naukowców, światowej sławy trenerów, znanych sportowców i wybitnych osobistości publicznych. Wielu studentów i absolwentów LSU zostało mistrzami i laureatami igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i Europy.

Rankingi

Czasopismo „Reitingai” opublikowało najnowszą ocenę litewskich uczelni. Lithuanian Sports University ( LSU ) został najlepiej oceniony w kategoriach „Obecni i przyszli pracownicy naukowi”, „Konkurs na międzynarodowym obszarze studiów” oraz „Studenci i studia”.
Według kryterium rankingowego „Obecni i przyszli pracownicy naukowi” LSU zajęło trzecie miejsce z jedenastu państwowych uczelni na Litwie – uzyskało 6,59 na możliwych 10 punktów.

Lithuanian Sports University ( LSU ) zajęło wysokie 126 miejsce w najnowszym światowym rankingu szkół i wydziałów nauk o sporcie w Szanghaju.W ciągu ostatnich kilku lat LSU awansował o 80 pozycji w rankingu (208 miejsce w 2018 roku i 172 miejsce w 2020 roku).

Lokalizacje

  • Kaunas

    Lietuvos sporto universitetas Sporto 6, 44221, Kaunas

    pytania