Keystone logo
Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Wstęp

Loyola's College of Music and Media służy jako wybitne centrum studiów performatywnych i wizualnych wśród wszystkich kolegiów i uniwersytetów jezuickich w całych Stanach Zjednoczonych i uznaje historyczną rolę muzyki i sztuki w Kościele rzymskokatolickim.

Nasza uczelnia przygotowuje studentów do zawodów artystycznych lub innych dziedzin w sposób, który odzwierciedla jezuickie ideały prawdy, służby i sprawiedliwości oraz zapewnia kampusowi, regionowi i narodowi działania demonstrujące zaangażowanie Uniwersytetu w sztukę.

School of Music oferuje szeroką gamę programów, w tym studia licencjackie i magisterskie z wykonawstwa muzycznego (wokal, instrumentalno-klawiszowe), programy z zakresu edukacji muzycznej i trzeci najstarszy program muzykoterapii w Stanach Zjednoczonych.

Programy Loyoli na wydziale Film and Music Industries Studies (z opcją Bachelor of Science i Bachelor of Music) są wybitne, podobnie jak nasz program operowy - prawdopodobnie najlepszy w całym regionie Gulf Coast.

Na Wydziale Sztuki Uczelnia oferuje stopnie licencjackie i licencjackie z praktyki studyjnej.

Wydział Teatru i Tańca oferuje licencjat ze sztuk teatralnych, licencjat z sztuk teatralnych i teatru muzycznego oraz licencjat ze sztuk teatralnych z nieletnim z zarządzania biznesem.

Dział projektowania oferuje licencjat z projektowania i licencjat z projektowania interaktywnego.

Kolegium ma szczególne relacje z kilkoma ważnymi organizacjami kulturalnymi, w szczególności z Louisiana Symphony Orchestra i New Orleans Opera, z których wielu artystów również uczy nas.

Lokalizacje

  • New Orleans

    Saint Charles Avenue,6363, 70118, New Orleans

    Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania