Keystone logo
Long Island University

Long Island University

Long Island University

Wstęp

Long Island University , założony w 1926 roku, nadal redefiniuje szkolnictwo wyższe, zapewniając wysokiej jakości nauczanie akademickie na światowej klasy wydziałach. Uznana przez Forbes za nacisk na uczenie się przez doświadczenie i przez Brookings Institution za „wartość dodaną” do wyników uczniów, LIU oferuje prawie 250-stopniowe programy, z siecią ponad 280 000 absolwentów, w tym liderów branży i przedsiębiorców na całym świecie.

LIU Brooklyn umożliwia studentom wykorzystanie pełnego potencjału jako etycznie ugruntowanych, energicznych intelektualnie i społecznie odpowiedzialnych obywateli świata. Kampus oferuje więcej profesjonalnych programów w opiece zdrowotnej niż jakikolwiek inny kampus w obszarze metropolitalnym Nowego Jorku, w tym Arnold and Marie Schwartz College of Pharmacy & Health Science oraz The Harriet Rothkopf Heilbrunn School of Nursing. LIU Brooklyn jest domem Kumble Theatre for the Performing Arts, dynamicznego miejsca występów, które ma na celu wspieranie artystycznej eksploracji uczniów, oraz drużyn sportowych I ligi.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • New York

    1 University Plaza, Brooklyn, NY 11201, USA, , New York

  • Brookville

    720 Northern Boulevard, , Brookville

pytania