Keystone logo
LISAA Paris

LISAA Paris

LISAA Paris

Wstęp

LISAA School of Design jest Grande Ecole w ludzkiej skali. Założona w 1986 roku przez Michela Glize dzisiaj LISAA jest odniesienie w świecie stosowanego edukacji artystycznej.

Studiował architekturę, Michel Glize chciał stworzyć warsztaty dla studentów przygotowujących się do egzaminów konkurencyjnych przy wjeździe do szkół artystycznych Grande Ecole. Jako takie, założył Atelier de Sèvres w 1979 roku. W następstwie tego sukcesu, udał się do znalezionego LISAA, początkowo oferując kursy projektowania przestrzennego i projektowania mody. W tym czasie istniały tylko cztery szkoły w Paryżu oferujących kursy projektowania.

LISAA szybko stał się odniesienia w tej dziedzinie. Z nauczania zorientowany na nową technologię, stabilny zespół nauczycieli i szczególną uwagę zwrócić na profesjonalną wkładania studentów, szkoła szybko rosła, przyciągając uznanych specjalistów (z osobistości, takie jak Sonia Rykiel uczestnicząc jako sędziów w badaniach viva) oraz nowych oddziałów jest założona pod Paryżem: "LISAA otwarty szkoły w Paryżu, Rennes, Nantes i Strasburgu, a ostatnio w New Delhi i Bangalore w Indiach. W sercu małych warsztatach w ludzkiej skali, w szkołach w centrum miasta, studenci nabywają wiedzę i techniki, które pozwalają im na integrację zawodową świat. "Dziś LISAA jest instytucją, uznany nie tylko w profesjonalnym środowisku, ale także przez francuskie Ministerstwo Kultury i Komunikacji. 2200 studentów, rozłożone w siedmiu różnych miejscach, LISAA jest jednym z największych francuskich szkół projektowych. Jego międzynarodowa sieć stanowi punkt odniesienia dla przedsiębiorstw. Ponad 200 staż i oferty pracy w trybie online co miesiąc.

Założona w 1986 roku, LISAA jest obecnie jedną z największych szkół projektowych we Francji. Szkoła zapewnia uczniom możliwość wyrażenia swoich talentów w dziedzinie projektowania mody, architektury wnętrz, wzornictwa, grafiki, gier wideo lub animacji.

Zapewnienie uczniom WYKAZANYMI KWALIFIKACJI

LISAA jest jednym z niewielu prywatnych dalszych uczelniami być uznawane przez francuskie Ministerstwo Kultury i Komunikacji. Kursy nauczane w LISAA obejmować wszystkie dziedziny, w zawodzie projektowania i są certyfikowane przez dyplomów państwowych (BTS) i kwalifikacji wymienionych na francuskim Rejestru profesjonalne Certyfikaty (RNCP) (poziom II / Bac + 3/4 lata dalszego kształcenia)

OFERTA NOWATORSKA NAUCZANIE

Nasi pracownicy są nie tylko nauczyciele, ale również aktywnych profesjonalistów. Fundacja ta w rzeczywistości rynku i ciągłej ewolucji praktyki i trendów pozwala LISAA do osiągnięcia sukcesu, która jest znacznie wyższa od średniej krajowej, szczególnie w przypadku kwalifikacji BTS.

KSZTAŁTOWANIE PROFESJONALIŚCI dostosowany do RYNKU PRACY

Nauczanie na LISAA opiera się na stałej interakcji między uczniami, nauczycielami i specjalistami, uzupełnione przez warsztaty, VIVA sprawdzianach i staży. LISAA jest jednym z najbardziej cenionych szkół przez rekruterów, którzy uczęszczają na koniec roku egzaminy viva szukać przyszłych talentów. W rezultacie sześć miesięcy po ukończeniu studiów, 82% absolwentów LISAA znalazło zatrudnienie w sektorze, w którym prowadzili badania.

KRAWIECTWO Wsparcie dla każdego ucznia

LISAA skupia się na lekcji w formie warsztatów-stylu nauczania, gdzie wymiana i dyskusja są w centrum nauki. Przez studiów w LISAA każdy student świadczeń z indywidualnego wsparcia opiekuna. Dyrektorzy Studiów i nauczycieli są zawsze dostępne, aby słuchać swoich uczniów. Prowadzą jeden-do-jednego spotkania i indywidualne oceny w celu umożliwienia każdemu studentowi rozwijać w jak najlepszy sposób i we własnym rytmie.

Odżywczy Absolwentów SIECI

Szkoła utrzymuje kontakt z absolwentami, którzy są najbardziej aktywne linki w sieci zawodowej LISAA użytkownika. Ich doświadczenia pomogą szkolić absolwentów do coraz bardziej dostosowywana do rynku pracy, a także umożliwić absolwentów na znalezienie ofert pracy.

OTWARCIE SZANS NA ŚWIECIE

Reputacja LISAA jest zbudowany na giełdach ze światem zewnętrznym. Założona w Paryżu i regionalnym Francji LISAA także otworzyła szkół na całym świecie.

Wstęp na LISAA Paryżu dla międzynarodowych studentów jest uzależniona od przedstawienia oferty pracy osobistej i rozmowy twarzą w twarz. zdolności artystyczne i techniczne Każdy uczeń jest oceniany, a ponadto przede wszystkim ich ciekawości, wiedzy artystycznej, motywacji i przydatności w zakresie dotyczącym specyfiki dyscyplin sztuki stosowanej.

Lokalizacje

 • Paris

  Paris Fashion 13 rue Vauquelin, 75005 , Paris

  • Paris

   Paris Interior Architecture & Design 8 square Henri Delormel , 75014, Paris

   • Paris

    Paris Graphic Design 62 boulevard Arago, 75013, Paris

    • Paris

     Paris Animation & Video Games 7 rue Armand Moisant , 75015, Paris

     pytania