Keystone logo
© BIMM University
LIBF Online Studies

LIBF Online Studies

LIBF Online Studies

Wstęp

W LIBF wypełniamy lukę między edukacją przesiąkniętą dziedzictwem a dynamicznymi potrzebami dzisiejszego cyfrowego świata, poprzez nasze innowacyjne kursy mieszane i online. Dzięki ponad 140-letniemu doświadczeniu jesteśmy pionierem elastycznej edukacji, która stawia Cię na czele.

Nasze kursy pozwalają pewnie poruszać się po wybranych ścieżkach kariery, poszerzając wiedzę i zapewniając narzędzia i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą szukającym elastyczności, aby zintegrować swoje studia z napiętym harmonogramem, absolwentem szkoły podekscytowanym możliwością zanurzenia się w naszych mieszanych kursach w naszym tętniącym życiem kampusie w Londynie, czy po prostu chcesz się połączyć i uczyć za pośrednictwem naszych programów online, LIBF otwiera drzwi do nieskończonych możliwości.

Dołącz do nas w LIBF, gdzie wierzymy w pielęgnowanie odważnych, przedsiębiorczych umysłów, zachęcanie do innowacyjnego myślenia i pomaganie liderom jutra w zrobieniu kolejnego kroku już dziś.

Co to jest nauka na odległość?

Kształcenie na odległość pozwala studentom z zagranicy i Wielkiej Brytanii studiować na kierunku LIBF w sposób elastyczny i online. Studiowanie we własnym tempie pozwala połączyć studia z pracą w pełnym wymiarze godzin lub innymi zobowiązaniami.

Dlaczego warto studiować w LIBF?

Mamy reputację doskonałego nauczania, które spełnia praktyczne potrzeby. Studiując u nas, będziesz uczyć się od nauczycieli akademickich, którzy odnieśli sukces zawodowy - liderów branży, którzy podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami, aby wzbogacić Twoją naukę. Dołączając do LIBF, dołączasz do globalnej społeczności profesjonalistów i absolwentów. Ta sieć może pomóc ci na każdym etapie kariery. LIBF jest zarejestrowanym dostawcą usług szkolnictwa wyższego w Office for Students.

Jaka jest historia LIBF?

W 1879 roku LIBF został założony w oparciu o wizję małej grupy profesjonalistów bankowych, którzy uznali znaczenie profesjonalnej akredytacji dla osób w branży. Ich inicjatywa położyła podwaliny pod pierwszy Instytut Bankowców w Anglii i Walii, który później przekształcił się w LIBF.

Obecnie LIBF zapewnia studentom na całym świecie wszystko, czego potrzebują, aby uczyć się elastycznie online, w dowolnym miejscu lub w trybie mieszanym z naszego londyńskiego kampusu i jest jedynym profesjonalnym organem na świecie z uprawnieniami do nadawania stopni naukowych. Mamy globalną społeczność studentów i absolwentów z ponad 130 krajów.

Kursy kształcenia na odległość LIBF

Oferujemy osiemnaście kursów online na odległość - osiem na poziomie licencjackim, dziewięć magisterskich i MBA. Opłaty są podzielone na wybrany czas trwania studiów i są w sumie takie same, niezależnie od tego, czy studiujesz w pełnym czy niepełnym wymiarze godzin.

Kursy licencjackie online

Całkowity koszt naszych internetowych kursów licencjackich wynosi 20 805 GBP (lub 6 935 GBP rocznie w pełnym wymiarze godzin).

 • Licencjat (z wyróżnieniem) Sztuczna inteligencja
 • BSc (Hons) Business Information Systems
 • BSc (Hons) Zarządzanie przedsiębiorstwem
 • BSc (Hons) Informatyka
 • BSc (Hons) Cyber ​​Security
 • BSc (Hons) Data Science
 • BSc (z wyróżnieniem) International Management
 • Licencjat (z wyróżnieniem) Rozwój oprogramowania

Kursy podyplomowe online

Całkowity koszt naszych kursów podyplomowych online wynosi 9 750 GBP lub 10 250 GBP za kurs MBA online.

 • Magister sztucznej inteligencji
 • MSc Business Intelligence
 • Magister informatyki
 • Mgr Cyber ​​Security
 • MSc Zarządzanie danymi
 • MSc Data Science
 • Magister finansów i rachunkowości
 • Magister zarządzania międzynarodowego
 • Magister zarządzania (ze specjalizacją)
 • MBA

Czas trwania kursów

Studenci mogą brać udział w naszych kursach nauczania na odległość w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Chociaż okres studiów na poziomie licencjackim trwa trzy lata, istnieją dwie elastyczne opcje studiów w niepełnym wymiarze godzin, trwające cztery lub sześć lat. Podobnie, studia stacjonarne na studiach magisterskich i podyplomowych MBA trwają 12 miesięcy, ale można je studiować w niepełnym wymiarze godzin przez 18 miesięcy lub dwa lata.

Kursy LIBF typu blended learning

Oferujemy dziesięć kursów blended learning w pełnym wymiarze godzin - sześć na poziomie licencjackim, trzy magisterskie i MBA.

Mieszane kursy licencjackie

Całkowity koszt naszych mieszanych studiów licencjackich wynosi 24 975 GBP (lub 8 325 GBP rocznie w pełnym wymiarze godzin).

 • Licencjat (z wyróżnieniem) Sztuczna inteligencja
 • BSc (Hons) Business Information Systems
 • BSc (Hons) Zarządzanie przedsiębiorstwem
 • BSc (Hons) Informatyka
 • BSc (Hons) Cyber ​​Security
 • BSc (z wyróżnieniem) International Management

Mieszane kursy podyplomowe

Całkowity koszt naszych studiów podyplomowych online (w tym naszego mieszanego kursu MBA) wynosi 11 700 GBP.

 • Magister informatyki
 • MSc Data Science
 • Magister zarządzania międzynarodowego
 • MBA

Czas trwania kursów

Studenci mogą brać udział w naszych kursach blended learning w pełnym wymiarze godzin.

Okres studiów dla mieszanych studiów licencjackich wynosi trzy lata. Okres studiów podyplomowych MBA i magisterskich wynosi 12 miesięcy.

Perspektywy rozwoju kariery

Nasze kursy wyposażają naszych studentów w szeroki zestaw umiejętności potrzebnych do kariery w biznesie, zarządzaniu i technologii. Wielu naszych studentów przechodzi do programów stażowych dla absolwentów lub dołącza do jednej z firm księgowych i konsultingowych "Wielkiej Czwórki" (PwC, KPMG, EY i Deloitte). Dojrzali studenci uważają, że ich nowe umiejętności i kwalifikacje otwierają nowe możliwości kariery lub pozwalają im przenieść własne przedsięwzięcia biznesowe na wyższy poziom.

Usługi dla studentów i absolwentów

W LIBF wierzymy w zapewnianie ciągłego wsparcia naszym studentom. Jeszcze zanim do nas dołączysz, nasz personel pomocniczy będzie pod ręką, aby pomóc Ci w złożeniu wniosku, rejestracji i innych procesach administracyjnych.

Jeśli potrzebujesz porady na temat zarządzania studiami i przygotowań do egzaminów, możesz w każdej chwili porozmawiać ze swoim osobistym doradcą ds. studiów. Nasz zespół ds. kariery i zatrudnienia będzie nadal doradzał studentom przez okres do trzech lat po ukończeniu studiów.

Stypendia i Finansowanie

Każde większe osiągnięcie zaczyna się od małego kroku. Nasze stypendia i fundusz pomocowy mają na celu złagodzenie obciążeń finansowych i zwiększenie pewności siebie w dążeniu do swoich celów. Celem tej pomocy finansowej jest zwiększenie dostępności edukacji i przyniesienie korzyści zarówno studentom studiów licencjackich, jak i podyplomowych w Wielkiej Brytanii.

Brytyjski fundusz na rzecz studentów studiów licencjackich

Nasz fundusz pomocowy dla studentów studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii ma na celu uczynienie edukacji bardziej przystępną cenowo i dostępną, zmniejszając presję finansową, abyś mógł skoncentrować się na studiach. Środki te są dostępne dwukrotnie w ciągu roku akademickiego. Obecni studenci studiów licencjackich zostaną powiadomieni o otwarciu okresu składania wniosków, a przydział środków zostanie określony przez Komisję Stypendiów, Stypendiów i Nagród.

Aby ubiegać się o pomoc z naszego Funduszu Pomocy Społecznej należy:

- Mieszkaj w Wielkiej Brytanii

- Zapisz się na jeden z naszych internetowych kursów licencjackich

- Doświadczasz trudności finansowych, które mają wpływ na Twoje studia.

Apply in any of our online degree courses by May 31, 2024, and use the offer code MAY500 to receive £500 off your tuition fees, plus a free iPad to aid your studies.

Lokalizacje

 • London

  Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

  pytania