Keystone logo
Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Wstęp

Założony w 1951 roku, Liaoning University of Technology (LUT) jest prowincjonalnym uniwersytetem wyższej edukacji. Jest to wielopłaszczyznowa uczelnia o specjalności inżynieryjnej, a także oferująca nauczanie w dziedzinie nauk ścisłych, sztuk wyzwolonych, ekonomii i studiów nad zarządzaniem. Obecnie obsługuje ponad 18 000 studentów i 578 podyplomowych.

LUT ma 21 kolegiów i wydziałów. Oferowanych jest czterdzieści siedem specjalności licencjackich i czterdzieści cztery specjalności podyplomowe, w tym 7 stopni magisterskich pierwszego stopnia i 37 tytułów magisterskich drugiej klasy obejmujących 9 kierunków magisterskich z upoważnienia inżynieryjnego, 13 specjalności wyższych uczelni zawodowych. LUT ma 3 krajowe laboratoria kluczowe, prowincjonalne laboratoria kluczowe, 5 centralnych i lokalnych współzałożonych laboratoriów z przeważającą dyscypliną i 2 prowincjonalne ośrodki badawcze technologii inżynieryjnych.

LUT ma zespół 1 278 pracowników. Wśród 780 pełnoetatowych nauczycieli jest 148 profesorów, 300 profesorów nadzwyczajnych, jeden kierownik kursu uznany przez prowincjonalne ministerstwo edukacji, 57 liderów kursów na poziomie uniwersyteckim, liderów akademickich i doskonałych młodych nauczycieli podstawowych. Nasi profesorowie udowodnili, że prowadzą silne badania naukowe. W ciągu ostatnich pięciu lat zrealizowali ponad 500 projektów badawczych; i otrzymał 25 nagród na poziomie prowincji i opublikował ponad 4 000 akademickich tez, z których 110 zostało włączonych do trzech ważnych międzynarodowych poszukiwań dokumentów.

Zgodnie z wymogami, które zdecydował zmieniający się rynek globalny, LUT skupia się na poprawie ogólnej wiedzy uczniów na temat otaczającego ich świata i poprawie umiejętności twórczych i praktycznych uczniów. Wysoko wykwalifikowani absolwenci LUT zostali przyjęci z zadowoleniem przez wszystkie zawody, aw ostatnich latach wskaźnik zatrudnienia wyniósł ponad 98%.

Szkoła Edukacji Międzynarodowej w LUT odpowiada za współpracę międzynarodową, rekrutację i zarządzanie międzynarodowymi studentami. LUT prowadzi międzynarodową wymianę i współpracę od 1985 r. W ostatnich latach uniwersytet ustanowił liczne programy wymiany z ponad 20 zagranicznymi uczelniami. LUT wysyła studentów do USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Korei, Singapuru, Japonii i Australii. Studenci zagraniczni mogą uzyskać świadectwa ukończenia studiów i stopnie licencjackie, a także stopnie magisterskie. Do tej pory mieliśmy uczniów z USA, Korei, Japonii, Słowenii i Pakistanu. Nasze chińskie centrum szkoleniowe oferuje bezpłatne lekcje języka chińskiego dla wszystkich studentów. Aby dać studentom szerszą wiedzę na temat kultury chińskiej, organizujemy również zajęcia takie jak Kung Fu, kaligrafia i tradycyjne chińskie instrumenty muzyczne.

Kampus LUT jest jedną z "Garden Units" w Liaoning. Rezydencja studencka jest wygodna, uporządkowana, pełna kulturalnej atmosfery i wygodna na zakupy i podróże. W stołówkach na kampusie serwowane są różne style jedzenia i są one bardzo lubiane przez naszych studentów i personel.

Po 65 latach starań LUT stworzył wyjątkową tradycję kampusu i zgromadził cenne bogactwo duchowe. Obecnie wszyscy nauczyciele i członkowie LUT czynią nasz uniwersytet silnym dzięki reformom i rozwojowi z entuzjazmem do osiągnięcia prowincjonalnego uniwersytetu pierwszej klasy, znanego przez cały naród i przyczyniającego się do rozwoju narodowego i lokalnego naszego społeczeństwa.

Lokalizacje

  • Jinzhou

    Hankou St, Guta Qu, Jinzhou Shi, Liaoning Sheng, , Jinzhou

    pytania