Keystone logo
Les Roches

Les Roches

Les Roches

Wstęp

Co dalej: Życie po studiach MBA w Hospitality Management04-X-21, poniedziałek, 13:00 - 14:00 CESTCo dalej: Życie po PGD w zarządzaniu hotelarstwem05-X-21, wtorek, 13:00 - 14:00 CESTŻycie po studiach magisterskich z marketingu i zarządzania w turystyce luksusowej06-X-21, środa, 13:00 - 14:00 CESTŻycie po Executive Master in International Hotel Management07-X-21, czwartek, 13:00 - 14:00 CESTŻycie po studiach magisterskich z międzynarodowego zarządzania hotelami08-X-21, piątek, 13:00 - 14:00 CESTWirtualny dzień otwarty - programy UG15-X-21, piątek, 13:00 - 14:30 CESTWirtualny dzień otwarty - programy PG22-X-21, piątek, 13:00 - 14:30 CEST

Kim jesteśmy, co robimy

Trzy międzynarodowe kampusy, ponad sto narodowości studiujących z nami - kiedy mówimy „Globalna edukacja hotelarska”, naprawdę mamy to na myśli.

Niezależnie od tego, czy szukasz programów licencjackich, czy magisterskich, Les Roches akademicki rygor z akcentem na innowacyjność i przedsiębiorczość.

Nasze kampusy to wyjątkowo kompaktowe i opiekuńcze środowiska, a nasze zaangażowanie w szwajcarską, praktyczną naukę i małe klasy oznacza, że maksymalnie wykorzystasz każdą minutę swojego czasu nauki.

Po ukończeniu studiów będziesz poszukiwany: 94% naszych studentów poszukujących pracy ma jedną lub więcej ofert pracy po ukończeniu studiów.

Les Roches jest zaangażowany w przygotowanie naszych studentów do najwyższej kariery w globalnej branży hotelarskiej.

Wizja

Wizjonerscy liderzy globalnej edukacji hotelarskiej, odważnie kształtujący świat jutra.

Misja

Katalizowanie kosmopolitycznej społeczności edukacyjnej w celu rozwijania przyszłych liderów w globalnym sektorze hotelarskim, posiadających zdolność i pewność kształtowania zrównoważonej przyszłości

Funkcje kampusu

Kampus Crans-Montana

Położony w pięknych Alpach Szwajcarskich, w pobliżu słynnego na całym świecie ośrodka narciarskiego Crans-Montana, nasz flagowy kampus łączy tradycję z najnowocześniejszymi innowacjami.

Les Roches Crans–Montana to najnowocześniejsze środowisko edukacji hotelarskiej.

Możesz w pełni zanurzyć się w naszych praktycznych udogodnieniach do nauki, które obejmują pracujące kuchnie i bary oraz strefę demonstracyjną z podziałem pomieszczeń.

Nowoczesne środowiska nauczania wspierają Twoje studia akademickie. Możesz również przenieść swoje umiejętności przedsiębiorcze na wyższy poziom w naszym Laboratorium Innowacji i studiu mediów cyfrowych.

Na terenie kampusu znajduje się pięć restauracji i dwa bary oferujące szeroki wybór zdrowych posiłków i pysznych napojów.

Nasi uczniowie uczą się również, organizując własne wydarzenia o wysokim profilu. Noc Kulturalna, Szczyt Przyszłości Gościnności, Wystawa World of Wines, Noc Open Mic, Les Roches Got Talent, Festiwal Środowiskowy to tylko niektóre z tych niecierpliwie wyczekiwanych okazji.

Kampus Marbella

Jako znany na całym świecie luksusowy kurort, Marbella jest żywą salą gościnną. Nasz kampus to skąpane w słońcu, nowoczesne środowisko do nauki, w którym panuje śródziemnomorska atmosfera.

Les Roches Marbella oferuje cztery profesjonalne kuchnie szkoleniowe, a także bar demonstracyjny, recepcję, biuro sprzątania i pokój hotelowy.

Obiekty akademickie obejmują salę lekcyjną wyposażoną w technologię Apple, laboratorium Mac oraz audytorium o pojemności 158 miejsc z łącznością w czasie rzeczywistym z Les Roches Crans-Montana.

Biblioteka szkolna z profesjonalnym personelem zawiera ponad 6000 książek i publikacji zawodowych, a uczniowie mają również dostęp do biblioteki online, w której znajduje się ponad 135 000 eBooków oraz tysiące innych publikacji online i artykułów naukowych.

Dobre, zdrowe jedzenie to coś, co w Les Roches Marbella traktujemy bardzo poważnie. Na terenie kampusu znajdują się cztery restauracje, od bufetów po posiłki „a la carte”.

Ponadto wszyscy nasi studenci mają bezpłatny dostęp do pobliskiego Manolo Santana Racquets Club – z kortami tenisowymi, siłownią i basenem.

Szanghaj Campus

Szwajcarska edukacja w zakresie gościnności spotyka się z radosną atmosferą w naszym kampusie w Szanghaju. Les Roches Jin Jiang oferuje najwyższej klasy udogodnienia i technologię na uniwersytecie.

Nasz nowoczesny, przestronny kampus zapewnia najnowocześniejsze środowisko do nauki, z dużą przestrzenią dla studentów do współpracy i zdobycia praktycznego doświadczenia.

Uczniowie mają dostęp do sal lekcyjnych wyposażonych w tablice interaktywne SMART Board, laboratorium komputerowego, kuchni demonstracyjnej, strefy demonstracyjnej z podziałem sal oraz audytorium. Biblioteka kampusu zawiera obszerną kolekcję książek, profesjonalnych magazynów i materiałów audiowizualnych, a studenci mogą również uzyskać dostęp do tysięcy czasopism i publikacji online w celach badawczych.

Jako szkoła hotelarska naturalnie poważnie traktujemy jedzenie. Studenci mogą delektować się pysznymi, zdrowymi posiłkami w pięciu restauracjach na terenie kampusu, które oferują szeroki wybór dań kuchni chińskiej i międzynarodowej.

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Crans-Montana

   Route des Moulinettes 2, Crans-Montana 3975 Randogne, Switzerland, , Crans-Montana

  • Marbella

   Carr. Istán, Km. 1, 29602 Marbella, Málaga, Spain, , Marbella

   • Shanghai

    Shanghai Normal University Feng Xian Campus, 100 Hai Si Road, Shanghai 201418 P.R. China, , Shanghai

    pytania