Keystone logo
Lenoir-Rhyne University

Lenoir-Rhyne University

Lenoir-Rhyne University

Wstęp

Rozpocznij swoją przyszłość w Lenoir-Rhyne - aplikuj już dziś. Nasz proces składania wniosków i rekrutacji online jest łatwy do wypełnienia, a nasz kompetentny personel jest tutaj, aby pomóc - na każdym kroku. Odkryj historię naszego kampusu, odwiedź nasze sale lekcyjne i domy studenckie i wyobraź sobie siebie jako niedźwiedzia LR. Dołącz do nas już dziś i przekonaj się, co LRU ma do zaoferowania.

Dążąc do rozwoju całej osoby, Lenoir-Rhyne University stara się wyzwolić umysł i ducha, wyjaśnić osobistą wiarę, wspierać fizyczną całość, budować poczucie wspólnoty i promować odpowiedzialne przywództwo w służbie na świecie.

Jako instytucja Synodu Kościoła Ewangelicko-Luterańskiego w Ameryce w Karolinie Północnej, Uniwersytet jest przekonany, że z perspektywy wiary chrześcijańskiej najlepiej można dostrzec całość osobowości, prawdziwe powołanie i najbardziej użyteczną służbę Bogu i światu.

Jako społeczność ucząca się, Uniwersytet zapewnia programy studiów licencjackich, magisterskich i ustawicznych poświęcone sztukom wyzwolonym i naukom ścisłym jako podstawę dla szerokiej gamy karier i jako wskazówki do sensownego życia.

Lokalizacje

  • Hickory

    7th Avenue Northeast,625, 28601, Hickory

    pytania