Keystone logo
L'Ecole de Guerre Economique

L'Ecole de Guerre Economique

L'Ecole de Guerre Economique

Wstęp

Nauczyć się myśleć inaczej

Firmy poruszają się w świecie kryzysu, w którym kwestia rozwoju jest całkowicie powiązana z koncepcją konfrontacji. Ta dualność wymaga od firm badania nowych rodzajów umiejętności. To jest powodem istnienia Ecole de Guerre Economique od jej powstania w 1997 roku.

Nauczanie w Ecole de Guerre Economique (EGE) wyraża 4 główne wartości:

Zoptymalizuj badania informacji, określ najlepsze źródła ekspertów, przeanalizuj złożoną sytuację i uzyskaj przydatną wiedzę dla decydentów.

Ecole of Guerre Economique jest jedyną formacją wywiadu gospodarczego oferującą bardzo zróżnicowany panel ćwiczeń terenowych, które są zintegrowane ze strategią klienta. Podczas zajęć studenci mają do czynienia z konkretnymi przypadkami w rosnącej logice trudności.

Program profesjonalizacji MercurIE , który jest centralnym elementem nauczania naszej szkoły, jest najdłuższym ćwiczeniem szkolnym i jest rozłożony na siedem miesięcy. Ta inicjacja operacyjna jest niezbędnym punktem wyjścia dla naszych studentów do skutecznego pozycjonowania się na rynku pracy. Firmy będące klientami Mercurie są jednym z ich najlepszych promotorów dla rekruterów.

EGE jest również szkołą, której innowacja jest znana w dziedzinie wojny informacyjnej. Rosnący wymiar poznawczy spraw komercyjnych implikuje wprowadzenie do działań informacyjnych i wpływu. Mając to na uwadze, Ecole de Guerre Economique przygotowuje studentów do efektywnego wykorzystania technologii informacyjnych, nauki sieci społecznościowych i zmian w Internecie.

Lokalizacje

  • Paris

    Rue de Grenelle,196, 75007, Paris

    Programy

      pytania