Keystone logo
Lebanon Valley College

Lebanon Valley College

Lebanon Valley College

Wstęp

Urocze, bezpieczne i przyjazne Annville to kultowe miasto w Pensylwanii. Bonus: znajdujemy się zaledwie osiem mil od Hershey, najsłodszego miejsca na ziemi.

Lebanon Valley College znajduje się w Annville w Pensylwanii, kwintesencji amerykańskiego miasta z historycznym kinem, restauracjami, antykami i dumą z małego miasteczka. Idź do centrum miasta, aby kupić burgera i frytki, falafel, naturalną żywność, markowe ubrania lub piwo rzemieślnicze, jeśli masz ponad 21 lat. Okoliczne pola uprawne i przedsiębiorstwa są nośnikiem historii rolnictwa i przemysłu regionu.

W niecałą godzinę jazdy samochodem możesz znaleźć się w Libanie, Lancaster, Hershey lub Harrisburgu. Weź udział w zawodowym hokeju, baseballu lub piłce nożnej i zobacz, jak niektórzy z najlepszych muzyków na świecie występują z orkiestrami symfonicznymi Hershey lub Harrisburg. Teatr, sklepy, kilometry szlaków kolejowych, potrawy z różnych kultur z całego świata i jedne z najsłynniejszych kolejek górskich na świecie są w pobliżu. Chcesz uciec? Jesteśmy w ciągu kilku godzin od Baltimore, Nowego Jorku, Filadelfii i Waszyngtonu

Lokalizacje

  • Annville

    101 N. College Avenue Annville, PA 17003-1400, , Annville

    pytania