Keystone logo
Latvia University of Life Sciences and Technologies Mistrz w zarządzaniu zasobami ludzkimi
Latvia University of Life Sciences and Technologies

Mistrz w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Jelgava, Łotwa

2 Years

Język angielski

Pełny etat

15 Jul 2024

02 Sep 2024

EUR 3000 / per year

W kampusie

Wstęp

Abstrakcyjny

Program studiów "Zarządzanie zasobami ludzkimi" zapewnia skoncentrowane na studencie podejście do procesu studiowania, które pozwala rozwijać wiedzę teoretyczną i empiryczną, umiejętności i kompetencje w zakresie dogłębnej analizy współczesnego doradztwa zawodowego i poradnictwa w procesach zasobów ludzkich oraz kwestii planowania kariery i projektowania życia. Oferujemy interaktywny proces studiowania: zajęcia w klasie, zorganizowane wycieczki terenowe, możliwości e-studiowania, seminaria rozwiązywania problemów, dyskusje i wykłady gościnne. Zostaniesz wyposażony w wiedzę i umiejętności w zakresie współczesnych trendów w zarządzaniu zasobami ludzkimi i komunikacji w doradztwie zawodowym, które stworzą solidne podstawy dla Twojej przyszłej kariery w każdej dziedzinie zatrudnienia ściśle związanej z oceną kapitału ludzkiego i zasobów ludzkich.

Cel programu studiów

Program ma na celu wykształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie wykonywać obowiązki doradców zawodowych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi zgodnie z wymogami standardu zawodu.

Dyrektor programowy Inita Soika mówi:

Doradztwo zawodowe w zarządzaniu zasobami ludzkimi to ciągła kreatywna podróż, która kształtuje indywidualną ścieżkę zawodową i rozwój w zróżnicowanym świecie pracy. Doradcy zawodowi mogą zapewnić pozytywne warunki dla jednostek i organizacji w krytycznych momentach życia i planowania kariery.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania