Keystone logo
Latvia University of Life Sciences and Technologies Magister socjologii organizacji i administracji publicznej
Latvia University of Life Sciences and Technologies

Magister socjologii organizacji i administracji publicznej

Jelgava, Łotwa

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

02 Sep 2024

EUR 3000 / per year

W kampusie

Wstęp

Obecne trendy gospodarcze na Łotwie iw Europie podkreślają potrzebę wysoko wykwalifikowanych specjalistów i badaczy w dziedzinie ekonomii, zarządzania i badań socjologicznych, którzy mogą pracować w innowacyjnych przedsiębiorstwach i instytucjach. Program magisterski „Socjologia Organizacji i Administracji Publicznej” jest oferowany przez Wydział Ekonomii i Rozwoju Społecznego.

Dlaczego warto studiować socjologię organizacji i administracji publicznej na Łotewskim Uniwersytecie Rolniczym?

  • Rozwiniesz głębsze i wielodyscyplinarne zrozumienie zarządzania organizacjami i ludźmi w sektorach publicznym, prywatnym i pozarządowym, a także jak poprawić ich wydajność.
  • Zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie (1) badania struktur i problemów społecznych, zachowań i wyników organizacyjnych, (2) opracowywania propozycji i rozwiązań oraz (3) ich praktycznego wdrażania.
  • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności dotyczące współczesnych trendów w życiu społecznym, politykach publicznych i organizacjach, które stanowią mocny fundament pod Twoją przyszłą karierę zawodową w każdej dziedzinie lub pracy silnie związanej ze społeczną odpowiedzialnością.
  • Oferujemy interaktywny proces nauki: zorganizowane wycieczki terenowe, możliwości e-learningu, seminaria i dyskusje na temat rozwiązywania problemów, wykłady gościnne i praktyki badawcze.
  • Zapewniamy zorientowane na studenta podejście do procesu nauki i koncentrujemy się na Twoich potrzebach i zainteresowaniach na każdym kierunku studiów.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania