Keystone logo
Latvia University of Life Sciences and Technologies Magister geoinformatyki i teledetekcji
Latvia University of Life Sciences and Technologies

Magister geoinformatyki i teledetekcji

Jelgava, Łotwa

2 Years

Język angielski

Pełny etat

15 Jun 2024

02 Sep 2024

EUR 3000 / per year

W kampusie

Wstęp

Obecnie istnieje rosnące zapotrzebowanie na inżynierów najwyższego szczebla w różnych sektorach gospodarki. Specjaliści ci muszą być w stanie nie tylko pozyskiwać duże ilości danych, ale także je gromadzić i analizować. Specjaliści, którzy znają zastosowanie geoinformatyki i teledetekcji w rolnictwie, leśnictwie, administracji przestrzennej i organizacji przestrzennej zarządzania kryzysowego, wnoszą znaczący wkład w gospodarkę narodową.

Abstrakcyjny

Zostaniesz wysoko wykwalifikowanym inżynierem do pracy naukowej i pedagogicznej, a także zawodowej i menedżerskiej w dziedzinie geoinformatyki i teledetekcji. Będziesz w stanie prowadzić badania naukowe i być kompetentnym w rozwiązywaniu zagadnień naukowych i praktycznych związanych z geoinformacyjnym zaopatrzeniem rolnictwa i leśnictwa, przestrzenną administracją gruntów oraz przestrzenną organizacją zarządzania kryzysowego.

Cel badań

Przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów do pracy naukowej, pedagogicznej, a także zawodowej i menedżerskiej, którzy są dobrze zorientowani w badaniach naukowych i są kompetentni w rozwiązywaniu problemów naukowych i praktycznych związanych z geoinformatyką i teledetekcją w rolnictwie, leśnictwie, logistyce transportu, administracji przestrzennej, organizacji przestrzennej zarządzania kryzysowego.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania