Keystone logo
© Eva Dang
LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

Wstęp

Witamy w London Brunel International College

Naszym celem jest pomóc Ci zdobyć prestiżowy dyplom w London Brunel International College na uniwersytecie w kampusie, oferując bezpieczne, przyjazne i pozytywne środowisko.

Poznaj szeroki zakres aspektów zatrudnienia, jednocześnie poprawiając perspektywy kariery w London Brunel International College i podejmij kolejny krok, aby zaprojektować swoją przyszłość.

Twoja Pathway do stopnia z Uniwersytetu Brunel w Londynie

Brunel International College London (LBIC) jest Twoja Pathway do pewnego stopnia na Uniwersytecie Brunel w Londynie. LBIC jest częścią globalnej grupy Navitas, uznanego na świecie dostawcy usług edukacyjnych, posiadającego wiedzę i zasoby pracowników w ponad 120 uczelniach i kampusach na całym świecie.

LBIC jest dumny ze swoich licznych absolwentów, którzy ukończyli studia Brunel i rozpoczęli udaną karierę w najlepszych firmach na świecie. Z niecierpliwością czekamy na zapewnienie wysokiej jakości edukacji, która pomoże Ci osiągnąć własne cele zawodowe i osobiste cele.

112642_LBIC01.png

Po co studiować Pathways w LBIC

% dyplomów z wyróżnieniem przyznawanych absolwentom LBIC w porównaniu z absolwentami spoza LBIC

Departament

LBIC to Twoja Pathway do Uniwersytetu Brunel w Londynie

LBIC dostarczy Ci narzędzi, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w swoich badaniach. Nasza wysokiej jakości usługa pozwoli Ci rozwinąć pełny potencjał, a nasz wyspecjalizowany personel akademicki i studencki będzie z Tobą na każdym kroku.

Pełny dostęp do obiektów Brunel

Uczniowie LBIC są uczniami Brunela od pierwszego dnia. Oznacza to, że będziesz miał pełny dostęp do wszystkich udogodnień oferowanych przez ten wspaniały uniwersytet:

 • Biblioteka 24/7
 • Centrum Rozwoju Zawodowego
 • Pracownie komputerowe
 • Kluby i towarzystwa sportowe
 • Restauracje i kawiarnie na terenie kampusu
 • Klub nocny
 • Centrum sztuki
 • Centrum kariery

Z obiektów dydaktycznych i edukacyjnych, w tym rozbudowanej biblioteki; dedykowane usługi kariery i najlepsze laboratoria komputerowe; klubom i stowarzyszeniom sportowym; dzięki ogromnej liczbie udogodnień socjalnych, w tym restauracji na terenie kampusu, kawiarni i klubu nocnego, studenci LBIC mają do niego dostęp.

Wspierające środowisko uczenia się

Jako student LBIC będziesz cieszyć się mniejszymi rozmiarami klas i sesjami samouczka. Pozwoli ci to z powodzeniem wypełnić lukę między twoimi wcześniejszymi studiami a Brunel, zapewniając ci umiejętności, wiedzę i doświadczenie, które pozwolą ci przodować na studiach uniwersyteckich i ostatecznie ukończyć z uznanym na całym świecie tytułem licencjata lub magistra na Uniwersytecie Brunel.

Studiuj akredytowane moduły

Kursy i moduły LBIC są opracowywane we współpracy z pracownikami akademickimi Uniwersytetu, co oznacza, że od pierwszego dnia zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które zapewnią Ci wyraźną przewagę po ukończeniu studiów w LBIC i przejściu na Uniwersytet Brunel w Londynie.

Środowisko wielokulturowe

LBIC szczyci się uczniami z krajów na całym świecie, wszyscy uczą się i spotykają razem, a doświadczenia i przyszłe powiązania, które to zapewnia, nie powinny być lekceważone. LBIC aktywnie zapewnia różnorodność wśród swoich uczniów, co oznacza, że zawsze znajdziesz kogoś, z kim będziesz wspominać dom, a jednocześnie będziesz mieć kontakt z prawdziwie międzynarodowym - i prawdziwie brytyjskim doświadczeniem uniwersyteckim.

Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário

Lokalizacje

 • Uxbridge

  Brunel University Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

pytania