Keystone logo
Laureate International Universities Chile

Laureate International Universities Chile

Laureate International Universities Chile

Wstęp

W 1999 roku zaczęliśmy od jednego uniwersytetu i śmiałej wizji zmiany świata poprzez rozszerzenie dostępu do edukacji na tradycyjnie zaniedbane rejony świata. Kierowaliśmy się przekonaniem, że kiedy nasi uczniowie odnoszą sukcesy, kraje prosperują, a społeczeństwa na tym korzystają.

Od tego czasu Laureat rozszerzył się z jednej uczelni do międzynarodowej sieci instytucji i najnowocześniejszych partnerstw, które są zaangażowane w poszerzanie dostępu do zróżnicowanego szkolnictwa wyższego i możliwości uczenia się. Podczas gdy wiele naszych dzisiejszych fizycznych operacji odbywa się w Ameryce Łacińskiej, nasze partnerstwa, programy online i inne platformy edukacyjne pozwalają naszym studentom stać się obywatelami świata.

Z biegiem czasu opracowaliśmy szereg produktów i inicjatyw, które stanowią wyjątkowe korzyści wynikające z przynależności do naszej sieci. Na przykład mamy One Campus® i One Faculty® by Laureate - integracyjne platformy internetowe, które zapewniają studentom i wykładowcom z dowolnej instytucji w sieci Laureate dostęp do zasobów, które pomogą im zdobyć umiejętności, globalne możliwości uczenia się i rozwoju oraz aby łączyć się z rówieśnikami z całego świata.

Nawiązaliśmy również partnerstwa z liderami branży, aby poszerzyć możliwości uczenia się w pożądanych, bardzo poszukiwanych branżach. Nawiązaliśmy współpracę z Amazon Web Services i dołączyliśmy do AWS Academy, która pomaga sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na zatrudnienie specjalistów ds. Przetwarzania w chmurze. Nasza innowacyjna współpraca z IBM pozwoliła nam opracować najnowocześniejszy program nauczania danych, który jest dostępny dla studentów na całym świecie.

W 2015 roku zostaliśmy Certyfikowaną Korporacją B i Korporacją Pożytku Publicznego (PBC), wpisując naszą misję w naszą strukturę prawną i zasady działania. Do tej pory jesteśmy jednym z największych Korpusów B i PBC na świecie i jedynym PBC, który jest notowany na giełdzie papierów wartościowych na świecie.

Podczas gdy nasza sieć stale się rozwija, jeden temat pozostaje ten sam: nasza wiara w moc edukacji, która może zmieniać życie.

Lokalizacje

  • Valparaíso

    Valparaíso, Chile

    pytania