Keystone logo
Latin American University Corporation (Corporación Universitaria Latinoamericana CUL)

Latin American University Corporation (Corporación Universitaria Latinoamericana CUL)

Latin American University Corporation (Corporación Universitaria Latinoamericana CUL)

Wstęp

CUL, uczelnia wyższa zobowiązana do wszechstronnego szkolenia swoich studentów, aby byli wiodącymi i kreatywnymi profesjonalistami, opartymi na nauce, sztuce, humanizmie i etyce, zdolnymi do przekształcania i przekształcania własnego środowiska.

CUL istnieje na rynku edukacyjnym od lat 60. XX wieku i znacznie się rozwinął dzięki wspólnej pracy i wzmocnieniu ośrodka badawczo-projektowego, jednostki przedsiębiorczości, strategii internacjonalizacji w domu, mobilności akademickiej, dwujęzyczności, wielokulturowości, inwestycji w infrastrukturę. , zasoby fizyczne i technologiczne, znakomici profesjonaliści z pasją do edukacji oraz projekty informacyjne skierowane do społeczeństwa.

Nasza odpowiedzialność za edukację dotyczy nie tylko naszych uczniów, nauczycieli i siły roboczej, ale także wymagań Społeczeństwa; Z tego powodu ciężko pracujemy, aby wiedza i umiejętności, które uzyskuje się w tym cennym procesie szkoleniowym, były zgodne z potrzebami kontekstu i technologii informacyjno-komunikacyjnych, aby stworzyć uczciwych profesjonalistów o dużym wpływie na osobiste, zawodowe i społeczne.

Dzięki tej stronie internetowej będziesz mógł również poznać Złotą Bramę Kolumbii: Barranquilla, gdzie obecnie się znajdujemy, naszą historię, oferowane usługi i programy akademickie, strukturę organizacyjną i funkcjonalną, projekty, zaproszenia, naukowe, kulturowe, akademickie działania i informacje, które są bardzo interesujące i przynoszą korzyści całej społeczności.

Lokalizacje

  • Montecristo

    Montecristo, Kolumbia

    pytania