Keystone logo
LASALLE College of the Arts MA sztuki i ekologii
LASALLE College of the Arts

MA sztuki i ekologii

Singapore, Singapur

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

30 Mar 2025

Aug 2025

SGD 31 500 / per year

W kampusie

Wstęp

Ugruntuj swój artystyczny głos w kwestiach ekologicznych naszych czasów.

Program studyjny Arts and Ecology zlokalizowany jest w jednym z najbardziej zielonych miast na świecie, Singapurze. Jest to wyjątkowy i pionierski program transdyscyplinarny w Azji dla kreatywnych praktyków, ekologów i badaczy, a także dla tych, którzy chcą zgłębiać krytyczne dyskursy środowiskowe, odpowiadać na pytania dotyczące kryzysu ekologicznego i budować zrównoważone środowisko poprzez sztukę i praktyki twórcze.

Opiera się na rygorystycznych badaniach artystycznych i głębokim zrozumieniu problemów ekologicznych. Będziesz studiować problemy i warunki w świecie rzeczywistym poprzez wspólne i terenowe badania oraz praktykę twórczą. Program ma na celu rozwinięcie krytycznego rozpakowywania dyskursu ekologicznego poprzez szereg modułów, takich jak dyskurs krytyczny w sztuce i ekologii, studio ekologiczne i studio społeczne, poprzez wykłady, warsztaty, badania naukowe i intelektualne oraz zaangażowanie społeczności.

Będziesz zachęcany do angażowania się w różnorodne wzajemne przenikanie się współczesnych praktyk twórczych i ekspresyjnych, a także otrzymasz wsparcie w ustanawianiu partnerstw z zainteresowanymi stronami i angażowaniu się w społeczność, biznes i przedsiębiorstwa, odpowiednio do Twojej praktyki.

Absolwenci to niezależni myśliciele, kreatywni praktycy i osoby zorientowane na rozwiązania, które chcą coś zmienić na ziemi.

Dlaczego aplikować

Przyszłościowe środowisko uczenia się: Bądź pionierskim specjalistą w dziedzinie ekosztuki na pierwszym i jedynym uniwersytecie artystycznym w Singapurze, który wspiera Singapurski Zielony Plan 2030 i ma na celu wspieranie odpowiedzialnych, kreatywnych obywateli na całym świecie.

Podejście laboratoryjne oparte na praktyce: Program ma na celu wspieranie nauczania laboratoryjnego, skoncentrowanego na studencie, które zachęca do współpracy, kierowanych przez społeczność, badań terenowych i tworzenia sztuki.

Sieci zawodowe i branżowe: Skorzystaj z ugruntowanych i rozwijających się partnerstw w ramach programu z instytucjami artystycznymi i organizacjami ekologicznymi, takimi jak Singapurskie Muzeum Sztuki, Galeria Narodowa w Singapurze, Towarzystwo Przyrodnicze (Singapur), Obserwatorium Ziemi w Singapurze, Zoo w Singapurze, Singapurskie Ogrody Botaniczne i SEA Akwarium.

Możliwości związane z karierą

Program

Rekrutacja

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania