Keystone logo
LASALLE College of the Arts MA Design
LASALLE College of the Arts

MA Design

Singapore, Singapur

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

30 Mar 2025

Aug 2025

SGD 31 500 / per year

W kampusie

Wstęp

Doskonal swoje umiejętności krytycznego projektowania, aby tworzyć, rzucać wyzwania i na nowo wyobrażać sobie świat, w którym żyjemy.

MA Design to program ćwiczeń oparty na badaniach, który podważa obecne konwencje myślenia, tworzenia i komunikowania się.

Dziedzina projektowania coraz częściej znajduje się w czołówce innowacyjnych i nowych możliwości dla ludzkości w szybko zmieniającym się świecie. W miarę postępu technologii społeczeństwa muszą ewoluować, aby społeczności mogły na nowo wyobrazić sobie siebie. Specjaliści od projektowania są w stanie tworzyć rozwiązania, zachowując wartości i myśląc za nimi w odpowiedzi na ograniczone zasoby i różnorodne potrzeby. Program zachęca uczniów do odkrywania niemożliwego, kwestionowania zasad projektowania i proponowania nowych rozwiązań.

Program zapewnia niezależne i interdyscyplinarne środowisko uczenia się, w którym możesz eksperymentować i bawić się. Będziesz częścią nowej generacji twórców, innowatorów i wynalazców opartych na badaniach, zaangażowanych w badania i praktykę projektową poprzez krytyczną analizę, wspólne zaangażowanie i argumentację intelektualną.

Będziesz zachęcany do odkrywania złożonych tematów i tematów badawczych poprzez moduły kontekstowe, metodologie projektowania i interdyscyplinarne laboratoria projektowe. Eksperci artystyczni, projektowi i branżowi sprowokują Cię do krytycznego myślenia w celu identyfikowania problemów i formułowania rozwiązań, zwiększając Twoją elastyczność w występowaniu w rolach myśliciela, badacza, stratega i innowatora.

Program ma na celu rzucić wyzwanie tym, którzy chcą podjąć wyzwanie wyrwania się z konwencjonalnych praktyk społeczno-kulturowych i myślenia projektowego, aby ukształtować nowe sposoby wyobrażania sobie świata, które będą inspirujące, możliwe do zastosowania i komunikatywne.

Dlaczego aplikować

Rozwój zawodowy: naucz się wykorzystywać swoje możliwości poprzez praktyki interdyscyplinarne i badawcze.

Kultura studia projektowego: nasza silna kultura tworzenia i uczenia się umożliwia bycie częścią społeczności artystów, projektantów, naukowców i profesjonalistów.

Społeczność edukacyjna: Uzyskaj dostęp do zajęć zaplanowanych specjalnie dla naszych studentów studiów magisterskich.

Profesjonalna sieć i silni absolwenci: Zdobądź wiedzę i kontakty potrzebne do odniesienia sukcesu w branży.

Możliwości związane z karierą

Program

Rekrutacja

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania