Keystone logo
© Eva Dang
Lancaster University - Faculty of Science and Technology

Lancaster University - Faculty of Science and Technology

Lancaster University - Faculty of Science and Technology

Wstęp

Lancaster University jest górny 1% uczelni na całym świecie i 8 miejsce w Wielkiej Brytanii w 2017 Strażnik League Table.

Lancaster Wydział Nauki i Technologii jest wspólnotą ośmiu działów zaangażowanych w światowego lidera badań, które sprawia, że ​​wyraźny różnicę do naszej gospodarki i społeczeństwa. Mamy silny i rosnący profil międzynarodowy, a my zapraszamy studentów z całego świata, który tworzy żywą atmosferę i zróżnicowaną kulturowo społeczności.

Z prawie 700 pracowników i 600 studentów badawczych, szerokości i głębokości badań naukowych w całej naszych działów jest obszerna. W 2014 Badawczego Excellence Framework, ponad 80% naszej działalności badawczej została oceniona jako światowego lidera i międzynarodowo doskonała. Poparte badaniami, oferujemy szeroki zakres programów studiów magisterskich prowadzonych przez czołowych naukowców, w tym najnowocześniejszych w swojej dziedzinie.

Czy jesteś gotowy, aby być jednym z naszych następnych pokoleń absolwentów nauki i technologii w celu zaspokojenia potrzeb przyszłych globalnych wyzwań?

Oferujemy masters stopni w:

informatyka inżynieria

Nauka danych Statystyka

Bezpieczeństwo cyberprzestrzeni Systemy komunikacji bezprzewodowej

Środowisko Ekologia i Ochrona

psychologia

Dlaczego nie przyłączyć się do naszej społeczności mistrzów i studentów badawczych w październiku?

Lokalizacje

  • Lancashire

    Faculty of Science and Technology Science and Technology Building Lancaster University , LA1 4YR, Lancashire

pytania