Keystone logo
Lancashire Law School - University of Central Lancashire MA in Criminology (z opcjonalnym Professional Placement)
Lancashire Law School - University of Central Lancashire

MA in Criminology (z opcjonalnym Professional Placement)

Lancashire, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 6700 / per year *

W kampusie

* Pełny etat: 6700 £ rocznie (UK / EU); W niepełnym wymiarze godzin: 3 350 GBP rocznie wypłacane w ciągu 2 lat prowadzonych zajęć (UK / EU).

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dlaczego warto studiować ten program?

Program UCLan MA Criminology oferuje elastyczne podejście do rozwijania umiejętności i wiedzy w celu zwiększenia możliwości zatrudnienia w tym fascynującym i rozwijającym się obszarze studiów. Nasz kurs obejmuje szeroki zakres aktualnych problemów, które są przedmiotem zainteresowania publicznego i politycznego, zarówno w krajowym systemie brytyjskim, jak i globalnym. Pozwoli to rozwinąć umiejętności analityczne i refleksyjne na poziomie podyplomowym oraz wzmocnić wcześniejsze doświadczenia poprzez nasz obszerny program nauczania.

Istnieją możliwości wyboru spośród szeregu wyspecjalizowanych modułów opcji, które umożliwiają dostosowanie nauki do własnych zainteresowań i aspiracji zawodowych. Oferowane przez nas moduły są oparte na najnowocześniejszych badaniach prowadzonych przez pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Będzie również okazja do zdobycia samodzielnej kwalifikacji w ekscytującej i bardzo poszukiwanej umiejętności mediacji.

Oferujemy również możliwość ukończenia stażu pracy jako dodatkowego roku programu. To miejsce może zapewnić doświadczenie edukacyjne, które rozwija się na podstawie twoich umiejętności akademickich oraz nowo rozwiniętych umiejętności i wiedzy od pierwszego roku programu. Pozwala to zwiększyć szanse na zatrudnienie i aspiracje zawodowe dzięki doświadczeniu z pierwszej ręki w tej dziedzinie.

Zajęcia, składające się z małych seminariów grupowych, są realizowane w jeden dzień w tygodniu (zajęcia w ciągu dnia), więc studia mogą być łączone z pracą lub innymi zobowiązaniami.

Wymagania wstępne

Stopień licencjata z wyróżnieniem w niższej drugiej klasie lub wyższej (w dowolnej dyscyplinie) lub kwalifikacje zawodowe / doświadczenie w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych uznawane za równorzędne.

Program w skrócie

1 semestr

 • CJ4011: Teoria i metody w kryminologii
 • CJ4012: Kryminologia porównawcza i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych

Semestr 2

Wybór opcji z poniżej:

 • CJ4013: Władza, przemoc i ucisk
 • CJ4014: Międzynarodowa polityka antynarkotykowa
 • CJ4015: Polityka więzienia i kary
 • CJ4016: Cyberprzestępczość: kontekst międzynarodowy
 • LA4504: Międzynarodowe uregulowanie handlu ludźmi
 • LA4608: Międzynarodowa mediacja handlowa

Studenci uczestniczący w programie MA Criminology (with Professional Placement) ukończą to miejsce w drugim roku.

Kontrole DBS

Kurs obejmuje dostęp do dzieci i / lub osób dorosłych w trudnej sytuacji. Będziesz zobowiązany do uzyskania satysfakcjonującego zezwolenia na usługi Enhanced Disclosure and Barring (wcześniej nazywanego CRB), a my poprowadzimy Cię przez ten proces.

Profesjonalna akredytacja

Studenci uczestniczący w programie MA Kryminologia / Kryminologia MA (z praktyką zawodową) będą mieli możliwość ukończenia modułu mediacji, który doprowadzi do akredytacji przez CIA.

Nauka środowiska i oceny

Program będzie realizowany poprzez sesje w klasie, tworząc seminaria dla małych grup z intymnymi warunkami uczenia się, aby zmaksymalizować interakcję między uczniami a pracownikami. Oceny będą przeprowadzane za pomocą różnych pisemnych i ustnych ocen.

W realizację programu zaangażowanych będzie wielu naszych doświadczonych naukowców, z których każdy posiada unikalne powiązania i doświadczenie badawcze, które informują o twojej nauce:

 • Tara Styles-Lightowlers: Przemoc wobec kobiet, jakościowe metody badawcze, teoria feminizmu, związki między płcią, rasą, klasą i kryminalizacją
 • Deborah Conroy: Młodzież i sprawiedliwość młodzieży, Zażywanie narkotyków w społeczeństwie, Historia systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych
 • Sue Uttley-Evans: Migracja, handel ludźmi, przemoc na tle honoru i okaleczanie żeńskich narządów płciowych, różnorodność i sprawiedliwość
 • Dave Orr: Historia działań policyjnych, przestępstw państwowych i ludobójstwa, rasizmu zinstytucjonalizowanego, kryminologii krytycznej
 • Laura Kelly-Corless: Więzienia i kary
 • Abigail Stark: Więzienia, kryminologia porównawcza
 • Tim Owen: Bio-społeczne wyjaśnienia dotyczące przestępczości, cyberprzestępczości i nowych technologii
 • Laura Hughes: Prawo własności, kapitał

Możliwości

Program Professional Placement oferuje możliwość pracy w Wielkiej Brytanii lub za granicą, aby rozwijać praktyczną wiedzę i umiejętności.

Absolwenci tego programu mogą przejść do ról zawodowych w więzieniach, służbach próbnych, wymiarze sprawiedliwości dla młodzieży, policji, organizacjach pozarządowych i organizacjach sektora wolontariatu lub pomocy dla kobiet.

Absolwenci tego programu mogą również być zainteresowani przejściem na studia doktoranckie w dziedzinie kryminologii.

Trwanie

 • MA Criminology: pełny etat 1 rok, w niepełnym wymiarze godzin 2 lata
 • Magister kryminologii (z praktyką zawodową): pełny etat 2 lata, niestacjonarne 3 lata

Opłaty 2019/20

 • Pełny etat: 6700 £ rocznie (UK / EU)
 • Niepełny etat: 3 350 GBP rocznie wypłacane w ciągu 2 lat prowadzonych zajęć (UK / EU)

Opłaty za naukę są roczne, chyba że zaznaczono inaczej.

Zrzeczenie się

Należy pamiętać, że ten kurs podlega weryfikacji / walidacji, co może spowodować zmiany w strukturze kursu. Wszelkie zmiany wynikające z przeglądu / walidacji zostaną natychmiast uwzględnione i zaznaczone w dokumentacji kursu, a wszyscy studenci posiadający aktualne oferty otrzymają wyczerpującą listę tych zmian. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany zmianami, otrzymasz możliwość wycofania się z programu oraz, w razie potrzeby, uzasadnioną pomoc w przeniesieniu do innego dostawcy.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych
  • Arlington, Stany Zjednoczone
 • Global Criminology MA
  • London, Wielka Brytania
 • Magister kryminologii
  • Kingston upon Thames, Wielka Brytania