Keystone logo
La Trobe University

La Trobe University

La Trobe University

Wstęp

Dlaczego warto studiować w La Trobe?

W La Trobe University jesteśmy ambitnymi myślicielami o zasięgu globalnym. Od otwarcia naszych drzwi w 1967 roku wyposażyliśmy ponad 190 000 absolwentów w umiejętności i doświadczenie umożliwiające budowanie udanych karier. Z ponad 8 000 studentów ze 110 krajów jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy uniwersytetem międzynarodowym.

La Trobe należy do 1% najlepszych uniwersytetów na świecie. Jesteśmy uznawani za jeden z 50 najlepszych uniwersytetów w Azji Wschodniej, Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii. La Trobe znajduje się również w pierwszej 250 na świecie, według światowych rankingów uniwersytetów Times Higher Education 2021.

W La Trobe równoważymy doskonałość badawczą z doświadczeniem w świecie rzeczywistym. Nasi pracownicy to przełomowi badacze, liderzy branży i eksperci w swojej dziedzinie. Nasze kursy oferują możliwości uczenia się zintegrowanego z pracą, dzięki którym możesz zastosować zdobytą wiedzę w prawdziwym środowisku pracy. Oferujemy również wiodący program przygotowujący do kariery zawodowej, który rozwija umiejętności zawodowe pożądane przez przyszłych pracodawców.

Wybierając La Trobe, dołączysz do odważnych i niezależnych myślicieli, zdobędziesz praktyczne doświadczenie, zdobędziesz globalną perspektywę i będziesz gotowy do kariery absolwenta.

Stopnie dla ery cyfrowej

Innowacje technologiczne zmieniają świat. Nasze stopnie naukowe w zakresie transformacji cyfrowej zapewniają wiedzę techniczną i umiejętności zawodowe, dzięki którym z pewnością wkroczysz na stanowiska pracy w erze cyfrowej.

Ponieważ technologia wciąż rewolucjonizuje sposób, w jaki żyjemy i pracujemy, pracodawcy chcą absolwentów, którzy potrafią dostosować się do nowych trendów cyfrowych w tak różnych obszarach, jak opieka zdrowotna, marketing i cyberbezpieczeństwo.

W La Trobe współpracowaliśmy z liderami branży, aby opracować stopnie naukowe dla tej epoki przełomów. Byliśmy pierwszym australijskim uniwersytetem, który zaoferował Master of Internet of Things, a nasz Master of Artificial Intelligence oferuje specjalizacje w kluczowych obszarach technicznych.

Otrzymuj wsparcie podczas nauki

Gdy wybierzesz La Trobe, jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym kroku, służąc radą, informacjami i wsparciem. Nasz międzynarodowy zespół obsługi studentów pomoże Ci poczuć się jak w domu w Australii i odnieść sukces na studiach.

Nasze programy wsparcia naukowego i akademickiego obejmują: Doradców w zakresie wzajemnego uczenia się, wsparcie postępów w nauce oraz pomoc w zakresie języka angielskiego i umiejętności akademickich oraz w obszarach takich jak matematyka, chemia i kodowanie.

Nasz zespół może również pomóc w zakresie wsparcia osobistego i zawodowego. Możesz umówić się na poufne, indywidualne spotkanie z pomocnym i profesjonalnym personelem lokalnego biura międzynarodowego w swoim kampusie. Mamy nawet całodobową infolinię wsparcia dla studentów, gdzie możemy pomóc we wszystkim, o co możesz się martwić.

Funkcje kampusu

Kampusy La Trobe prezentują to, co najlepsze w Australii. Mamy siedem kampusów w stanach Wiktoria i Nowa Południowa Walia, zarówno w obszarach metropolitalnych, jak i regionalnych.

Studiując w jednym z naszych kampusów w Melbourne, będziesz czuć się bezpiecznie i wspierany w mieście, które jest jednym z trzech najlepszych miast studenckich na świecie. Główny kampus w Melbourne jest jednym z największych kampusów uniwersyteckich w Australii z wiodącymi obiektami, w tym La Trobe Institute for Molecular Science, nowym parkiem sportowym o wartości 150 milionów dolarów australijskich i naszym własnym rezerwatem dzikiej przyrody.

Regionalne kampusy La Trobe w Bendigo, Albury-Wodonga, Mildura i Shepparton oferują silne powiązania branżowe, zrelaksowany styl życia i dostęp do szeregu stypendiów i zachęt, a także korzyści płynące ze studiowania w La Trobe. Twoje dojazdy są łatwe, koszty utrzymania są często niższe, a nasze lokalne partnerstwa pomagają Ci stać się częścią społeczności.

Kampus w Melbourne

Położony w samym sercu rozwijającej się północy Melbourne, nasz kampus oferuje wyjątkowe miejsce do nauki, badań i zatrudnienia. Kampus Melbourne, wyposażony w uznaną przez państwo dzielnicę badawczo-innowacyjną, rozległe obiekty sportowe, a nawet własny duży rezerwat dzikiej przyrody, oferuje również tętniącą życiem kulturę z kawiarniami, sklepami i wieloma wydarzeniami towarzyskimi przez cały rok.

Budowa uniwersyteckiego miasta przyszłości

Inwestycja o wartości 5 miliardów dolarów australijskich ma na celu przebudowę kampusu w miejsce do życia, nauki, pracy, spotkań towarzyskich i zachowania zdrowia. Nasz najnowocześniejszy park sportowy jest nowym domem dla reprezentacji Australii w piłce nożnej kobiet, The Matildas. Nasz zróżnicowany biologicznie korytarz wodny – Nangak Tamboree – łączy La Trobe z szerszą społecznością i środowiskiem. Nasze nowe centra innowacji cyfrowych i bioinnowacji pomogą firmom rozwijać się, zwiększając dostęp do naszych wiodących na świecie badań.

Kampus Bendigo

Ciesz się tym, co najlepsze w mieście i kraju w drugim co do wielkości kampusie La Trobe, mniej niż dwie godziny od Melbourne.

Dzięki tętniącej życiem społeczności kampusu połączysz się z przyjaznymi, podobnie myślącymi ludźmi i otrzymasz wsparcie na każdym kroku. Skorzystaj z ekscytujących możliwości współpracy z partnerami ze społeczności, przygotowując się do kariery. Mamy szeroką gamę partnerów zapewniających naszym studentom silne powiązania z branżą, w tym sportem, biznesem, sztuką i zdrowiem. Przekształcenie naszego kampusu dzięki modernizacji o wartości 50 milionów dolarów australijskich

Jesteśmy w trakcie programu transformacji o wartości 50 milionów AU$ w naszym kampusie Bendigo. Ta modernizacja obejmuje nowy budynek naukowo-inżynieryjny, węzeł autobusowy ułatwiający dotarcie do kampusu, rozbudowę biblioteki i nowe obiekty na boisku sportowym.

Kampus Albury-Wodonga

Zostań częścią przyjaznej społeczności, ciesząc się widokiem rzeki Murray.

Ciesz się spersonalizowanym doświadczeniem edukacyjnym z przyjaznym personelem, nowoczesnymi udogodnieniami i stażami u partnerów branżowych. Otoczona śnieżnymi polami, historycznymi miastami oraz wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi, Albury-Wodonga oferuje również obiecujące możliwości zatrudnienia.

Badanie tego, co ważne dla lokalnej społeczności

Nasz kampus jest domem dla dwóch znaczących i wysoce produktywnych ośrodków badawczych, w których koncentrujemy się na kwestiach wpływających na naszą społeczność, takich jak gospodarka wodna i starzenie się.

Kampus Mildury

Bądź częścią silnej artystycznej i rolniczej społeczności położonej nad rzeką Murray.

Studiowanie w kampusie Mildura w La Trobe oferuje to, co najlepsze z obu światów - wiodący uniwersytet oraz przyjazny i wspierający kampus.

Mamy bliskie związki z lokalną społecznością poprzez partnerstwa branżowe i możliwości stażu, co oznacza, że zdobędziesz praktyczne doświadczenie edukacyjne z obiecującymi wynikami zatrudnienia.

Kształtowanie zdrowego stylu życia dzięki światowej klasy badaniom

Badamy, w jaki sposób czynniki społeczne, środowiskowe, genetyczne i środowiskowe wpływają na wyniki zdrowotne osób z chorobami przewlekłymi.

Kampus Sheppartona

Nasz kampus w sercu Shepparton oferuje wspaniałe udogodnienia, oddany personel i silne powiązania z naszą zróżnicowaną, wielokulturową społecznością.

Ciesz się tętniącą życiem i wspierającą kulturą kampusu oraz dostępem do możliwości stażu w branży u lokalnych partnerów, którzy wyposażą Cię w umiejętności gotowe do pracy przed ukończeniem studiów.

Ogłoszenie przebudowy kampusu za 10,5 miliona dolarów australijskich

Przyszłościowy projekt będzie obejmował nowoczesne przestrzenie do nauczania klinicznego, rozbudowaną bibliotekę, nowoczesne obszary do nauki oraz elastyczną przestrzeń na wydarzenia społeczne i kulturalne.

Kampus w Sydney

Nasz kampus w Sydney o wartości 10 milionów dolarów australijskich znajduje się w pobliżu możliwości pracy i stażu, w samym sercu Sydney CBD.

Od studiów podstawowych po pełne stopnie naukowe, nasz kampus w Sydney to tętniące życiem środowisko do rozwijania umiejętności i wiedzy.

Kampus miejski

Nasz kampus miejski znajduje się w centrum dzielnicy biznesowej Melbourne i oferuje szereg stopni podyplomowych.

Możesz posunąć swoją karierę naprzód na studiach podyplomowych z zakresu biznesu, zdrowia lub prawa. Skorzystaj z dostępu do wsparcia kariery i nauki w naszych nowoczesnych obiektach otoczonych naszym wielokulturowym miastem.

  Stypendia i Finansowanie

  Studia za granicą mogą dać ci wiele ekscytujących możliwości.

  Ale ważne jest, abyś był przygotowany na związane z tym koszty. Będziesz musiał zarządzać opłatami za naukę i kosztami utrzymania, a także innymi potencjalnymi wydatkami związanymi ze studiami za granicą. Oto dobra wiadomość: oferujemy szeroką gamę stypendiów, które mogą Ci pomóc.

  Stypendia

  Studia międzynarodowe to poważna decyzja, zwłaszcza gdy przyszłość może wyglądać trochę niepewnie. Dlatego zaprojektowaliśmy naszą ofertę stypendiów, aby zapewnić wsparcie, którego potrzebujesz w zmieniającym się świecie. Nasze hojne stypendia oznaczają, że możesz uzyskać wsparcie finansowe na naukę u nas. Od obniżek czesnego po stypendia pieniężne, te stypendia uznają Twoje osiągnięcia i nagradzają Twoje zaangażowanie w przyszłość. Zwiększyliśmy zakres i liczbę oferowanych przez nas stypendiów, więc niezależnie od tego, czy interesują Cię studia licencjackie i podyplomowe, czy badania podyplomowe, mamy dla Ciebie stypendium La Trobe.

  Międzynarodowe stypendia La Trobe

  Międzynarodowe stypendia La Trobe nagradzają twoją doskonałość akademicką, oferując do 25 procent zniżki na czesne za normalny czas trwania kursu.

  Stypendia Destination Australia

  Ta inicjatywa rządu australijskiego wspiera nowych międzynarodowych studentów na studia w regionalnej Australii i jest warta do 15 000 AU $ rocznie.

  Stypendium Regionalne

  Jeśli studiujesz w jednym z naszych kampusów regionalnych, możesz kwalifikować się do jednorazowej płatności w wysokości 5000 AU $, która zostanie odliczona od czesnego za pierwszy semestr.

  Regionalne stypendium Victoria Experience

  Jest to stypendium uzupełniające dla przyszłego studenta z zagranicy, który chce podjąć studia licencjackie lub podyplomowe w naszych kampusach regionalnych.

  Stypendia naukowe podyplomowe

  Oferujemy szereg podyplomowych stypendiów naukowych.

  Stypendium ELICOS

  Studenci zagraniczni podejmujący kurs języka angielskiego dla dalszych studiów (ELICOS) w La Trobe College Australia (LTCA), a następnie uzyskujący tytuł licencjata lub podyplomowy w La Trobe University .

  Sponsoring

  Oprócz naszych stypendiów, niektórzy studenci zagraniczni mogą być sponsorowani przez zagraniczne rządy, organizacje lub firmy.

  Lokalizacje

  Lokalizacje
  • Melbourne

   La Trobe University, Plenty Road, Bundoora, , 3086, Melbourne

   • Bendigo

    La Trobe University, Edwards Road, Flora Hill, 3550, Bendigo

    • Albury

     La Trobe University, University Drive, Wodonga, 3689, Albury

     • Melbourne

      La Trobe University, 215 Franklin Street, 3000, Melbourne

      • Mildura

       La Trobe University, Benetook Avenue, 3502, Mildura

       • Shepparton

        La Trobe University, 210 Fryers Street, 3262, Shepparton

        • Sydney

         La Trobe University, Level 10, 11 York St, NSW 2000, Sydney

         pytania