Keystone logo
Kyoto University Of Art And Design

Kyoto University Of Art And Design

Kyoto University Of Art And Design

Wstęp

Misja

Zaszczepić w młodych studentach sztuki silne poczucie ducha, które umożliwi im przezwyciężenie wyzwań stawianych przez ten wiek kryzysu

Wspieranie postawy, która wykorzystuje moc sztuki dla szczęścia innych i daje im moc wczucia się w kłopoty innych

Zdobycie kreatywności, która zreformuje społeczeństwo i rozwiąże trudne problemy tej epoki

Aby wysłać w świat młodych ludzi z duchem artystycznym

Wierzymy, że odrodzenie sztuki to przede wszystkim ruch, który będzie wychowywał przyszłe pokolenia do rozpoczęcia nowego renesansu, który jest być może najważniejszą misją dla całej naszej instytucji.

Filozofia założycielska

Poprzez twórczość artystyczną i badania filozoficzne dążymy do kształtowania nowych humanistycznych i globalnych perspektyw.

Mamy nadzieję, że nasi uczniowie ćwiczą swoje sumienie, gdy wykorzystują swoje talenty.

Cele edukacyjne

Trzeba gorąco apelować do społeczeństwa o ludzką „wyobraźnię” i „kreatywność”, bo to są klucze do przezwyciężenia trudnych problemów, przed którymi staje ludzkość. Uniwersytet może spełnić swoją rolę instytucji edukacyjnej tylko wtedy, gdy jego absolwenci znajdą swoje miejsce w społeczeństwie. Naszym celem jest pełne wspieranie działań naszych uczniów i pomoc w budowie systemu reform społecznych ukierunkowanych na promowanie „kreatywności” młodzieży.

Ustanowienie możliwości nowej cywilizacji napędzanej kulturą artystyczną i filozofią opartą na trwałej miłości do ludzkości i przyrody.

Lokalizacje

 • Kyoto

  Kyoto, Japonia

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania