Keystone logo
© Kyoto University Of Advanced Science
Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

Wstęp

Kyoto University Of Advanced Science (KUAS) może spoglądać wstecz na 50-letnią historię jako akredytowana prywatna instytucja edukacyjna w akademickim sercu Japonii. Aby podjąć kolejny krok i podjąć wyzwanie na skalę globalną, KUAS zaprosił na stanowisko prezesa najwyższej klasy dyrektora generalnego odnoszącej sukcesy na całym świecie firmy z siedzibą w Kioto, której celem jest oferowanie swoich zasobów akademickich na arenie międzynarodowej. Ustanowienie innowacyjnego programu inżynierskiego prowadzonego w języku angielskim jest jednym z głównych przykładów tych wysiłków, ponieważ KUAS nadal wzmacnia swoje zaangażowanie w bycie na szczycie nowoczesnej edukacji.

Zasady założycielskie

 • KUAS będzie dążyć do tworzenia wybitnych absolwentów, którzy potrafią identyfikować i rozwiązywać problemy przyszłości.
 • KUAS będzie dążyć do wyobrażenia sobie jaśniejszej przyszłości dla społeczeństwa i prowadzić zaawansowane badania naukowe, które doprowadzą do realizacji tej wizji.
 • Tworząc doskonałych absolwentów i prowadząc badania, KUAS będzie odgrywać wiodącą rolę we wspieraniu społeczeństwa, zarówno dzisiaj, jak iw nadchodzących stuleciach.

Wdrażanie naszych podstawowych zasad w praktyce

 • Eksperci i liderzy, którzy wniosą wkład w społeczeństwo jutra, będą pracować w świecie różnorodnych wartości.
 • Kyoto University Of Advanced Science angażuje się w edukację i badania, które podejmują inicjatywę w rozwiązywaniu globalnych problemów, patrząc w przyszłość, identyfikując nowe problemy, które mogą się pojawić i integrując je ze współczesnymi tematami edukacyjnymi.
 • W KUAS będziemy dążyć do tworzenia dynamicznych, zdolnych ludzi, którzy będą w stanie podjąć wyzwanie złożonych i wieloaspektowych problemów, łącząc światowej klasy progresywny umysł, zdolność adaptacji i moralność ze specjalistyczną wiedzą, kreatywnym myśleniem i dalekowzrocznością wraz z szerokim, holistycznym podstawa wiedzy.

„Tworzenie nowych paradygmatów w naszym globalnym społeczeństwie” – Masafumi Maeda, Prezes KUAS

Witamy na Kyoto University Of Advanced Science w Kioto. Pod naszą nową nazwą nasza uczelnia ewoluuje w kompleksową uczelnię, ale taką, która koncentruje się na naszym naprawdę wyjątkowym Wydziale Inżynierii. Powołaliśmy ten dział w odpowiedzi na globalne potrzeby: ewolucja robotów i zautomatyzowanych maszyn, a także dronów i pojazdów elektrycznych, w szybkim tempie przyniesie reformy społeczne. Dlatego jesteśmy oddani byciu uczelnią, która tworzy umiejętności wiedzy, których wymaga nasz współczesny świat. Jeśli jesteś zainteresowany wspólnym stworzeniem nowego rodzaju uczelni, czekamy na Ciebie.

Statystyka

KUAS w liczbach

 • 50 - KUAS w 2019 roku obchodził swoje 50-lecie z zupełnie nową nazwą szkoły.
 • 2 - Mamy dwa domy. Kampus Uzumasa w zachodnim Kioto i kampus Kameoka w mieście Kameoka.
 • 1 - KUAS jest gospodarzem 1. multidyscyplinarnego, całkowicie angielskiego Wydziału Inżynierii w Japonii.
 • 50-50 - Jedna z naszych wizji dla Wydziału Inżynierii: 50% studentów międzynarodowych, 50% kobiet.
 • 10,000+ - Liczba międzynarodowych studentów w Kioto. Prawdziwie globalne miasto!
 • 35% - 35% profesorów na Wydziale Inżynierii KUAS pochodzi z zagranicy.
 • 264 365m² - Całkowita powierzchnia naszych dwóch kampusów.
 • 2020 - KUAS uruchomił nowy Wydział Inżynierii z własnym, zupełnie nowym budynkiem wydziałowym.
 • 10% - Około 1 na 10 osób w mieście Kioto jest studentem uniwersytetu. Ten wskaźnik jest najwyższy w Japonii!

  Statystyki absolwentów

  Funkcje kampusu

  Kampus Uzumasa & Południowy Budynek Inżynieryjny

  Kampus Uzumasa znajduje się w stosunkowo spokojnej okolicy w zachodniej części miasta Kioto. Jest to idealna odległość od centrum miasta na miłą, krótką wycieczkę rowerową o każdej porze roku, a w razie deszczu zawsze jest metro lub autobus.

  Kampus Uzumasa składa się z czterech dużych budynków. South Engineering Building jest najnowszym z czterech i został ukończony w 2019 roku specjalnie dla naszego nowego Wydziału Inżynierii. Aby zrealizować naszą wizję prawdziwie nowoczesnego Wydziału Inżynierii, potrzebowaliśmy doskonałego domu. Nasi szanowni wykładowcy mogli wziąć udział w planowaniu i koordynacji, aby zapewnić, że budynek zawiera wszystkie niezbędne maszyny i urządzenia do ich najnowocześniejszych badań. Ponadto, budynek południowy został zaprojektowany z myślą o otwartości. Na planie piętra znajduje się muzeum, w którym prezentowane są projekty naszych studentów i badania profesorów, oraz duże, otwarte przestrzenie do nauki. Każdy profesor będzie miał swoje własne laboratoria i biura w budynku. Jednak te otwarte przestrzenie pozwolą na więcej interakcji między profesorami, studentami, laboratoriami i dziedzinami badań. Dodatkowo uczelnia ma nadzieję wzbogacić te obiekty o kulturę unikalną dla sektora technologicznego Kioto. Tradycyjnie firmy w Kioto budowały akademiki dla swoich pracowników w sąsiedztwie swoich firm, a w naszym południowym budynku znajduje się również 80-pokojowy akademik dla międzynarodowych studentów inżynierii.

  Kampus Uzumasa posiada wiele innych obiektów, z których najważniejszym jest nasz nowy budynek zachodni. Ukończony w 2019 roku tuż przed budynkiem południowym, budynek zachodni zawiera zupełnie nowe sale lekcyjne, biura wsparcia kariery i stażu oraz wiele obszarów dla studentów, aby się zrelaksować. Obszary wspólne obejmują atrium, patio z pełnym widokiem na kampus oraz dużą salę spotkań.

  Kampus Kameoka

  Kameoka Campus znajduje się około 30 minut od Uzumasa Campus, z KUAS oferuje usługę autobusową do przewozu wszystkich studentów między kampusami. Kameoka Campus zajmuje dużą dolinę flankowaną przez góry, co czyni go idealnym środowiskiem do ucieczki od zgiełku miasta. W kampusie o powierzchni 232 000 metrów kwadratowych znajduje się 16 budynków, a także liczne boiska sportowe (baseball, piłka nożna, golf), siłownia oraz obiekty zewnętrzne dedykowane naszemu Wydziałowi Nauk o Środowisku. Studenci inżynierii będą mogli korzystać z obiektów sportowych Kameoki w ramach zajęć z wychowania fizycznego!

  Obiekty

  Kyoto University Of Advanced Science ma trzy biblioteki, które nie tylko mieszczą naszą imponującą kolekcję książek, ale także zapewniają studentom różne produktywne środowiska studyjne.

  Aby pomóc studentom zachować zdrowie zarówno ciała jak i umysłu, oprócz obiektów sportowych w Kameoka Campus, nasz Uzumasa Campus posiada salę ćwiczeń i studio jogi.

  Jedną z podstaw każdej japońskiej uczelni jest szkolna stołówka, w której znajdziesz szeroki wybór kuchni w bardzo przystępnych cenach. KUAS nie jest tu wyjątkiem, a nasze regularnie aktualizowane menu w kawiarni jest bardzo popularne wśród naszych międzynarodowych studentów.

   Lokalizacje

   • Kyoto

    Uzumasa Campus 18 Gotanda-cho, Yamanouchi, Ukyo-ku, Kyoto, Japan, 615-8577, , Kyoto

   Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania