Keystone logo
Kumamoto University

Kumamoto University

Kumamoto University

Wstęp

Kumamoto University ( KU ), uniwersytet badawczy działający na całym świecie, mający korzenie w lokalnych społecznościach, przyjął motto, które symbolizuje wyjątkowe atrybuty uniwersytetu i wyraża jego podstawową jakość: „Duch KU ”.

Wizja

Kumamoto University ma na celu przyczynienie się do społeczności i globalnego społeczeństwa poprzez kultywowanie inteligentnych, moralnych i zręcznych ludzi, jednocześnie pracując na rzecz tworzenia, dziedziczenia i rozwoju wiedzy, zgodnie z duchem Podstawowego Prawa Edukacji i Prawa o edukacji szkolnej.

Cele edukacyjne

Aby kultywować wyjątkowych, kreatywnych ludzi, uniwersytet zapewnia wszechstronną edukację opartą na spójnej filozofii, którą kierują się wszystkie nasze wydziały licencjackie i magisterskie.

Nasze kierunki studiów licencjackich, dzięki szerokiemu wykształceniu, wpajają studentom umiejętności komunikacji międzynarodowej, przystosowania się do wieku informacji oraz samodzielnego myślenia i działania.

Nasze szkoły podyplomowe kształcą wysoko wyspecjalizowanych pracowników z wszechstronną zdolnością rozumowania, wiedzą techniczną i uznanymi na całym świecie umiejętnościami, a także dogłębnym wglądem w ludzkość i naturę, w oparciu o wykształcenie licencjackie, które otrzymują nasi studenci.

Jako instytucja otwarta dla publiczności, uniwersytet oferuje miejsce, w którym można uczyć się przez całe życie.

Lokalizacje

  • Kumamoto

    Kumamoto, Japonia

    pytania