Keystone logo
KU Leuven

KU Leuven

KU Leuven

Wstęp

KU Leuven, inspirując wybitnych

KU Leuven jest instytucją badawczą i edukacyjną o międzynarodowym zasięgu. Wszystkie programy na tej uczelni oparte są na innowacyjnych badaniach jej naukowców i profesorów.

KU Leuven plasuje się wśród 50 najlepszych uczelni na świecie!

Od filozofii renesansu po najnowocześniejszą nanotechnologię: jako jeden z najstarszych uniwersytetów w Europie, KU Leuven szczyci się długą tradycją przełomowych badań i wysokiej jakości edukacji.

Badanie

Przyszli studenci

Jako jeden z wiodących europejskich uniwersytetów badawczych, KU Leuven oferuje szereg programów studiów opartych na badaniach. Stopień z KU Leuven jest wysoko ceniony na całym świecie, dając Ci przewagę konkurencyjną.

Obecni studenci

Niezależnie od tego, na którym kampusie jesteś, masz do dyspozycji sporo udogodnień. Nasze usługi dla studentów doradzą Ci w sprawie mieszkania, studiów i stypendiów. Oferują również zajęcia sportowe i kulturalne.

Dlaczego KU Leuven

KU Leuven jest jednym z najwyżej notowanych i najbardziej renomowanych uniwersytetów w Europie. Szczyci się długą tradycją pionierskich badań i wysokiej jakości edukacji. Ale KU Leuven ma też sporo innych atutów.

Programy

KU Leuven oferuje różne rodzaje programów, w tym programy licencjackie i (zaawansowane) programy magisterskie, kursy kształcenia ustawicznego i programy pomostowe.

Wydziały

Edukacja jest zorganizowana przez 15 wydziałów, podzielonych na trzy grupy: nauki humanistyczne i społeczne; nauki ścisłe, inżynieryjne i techniczne; oraz nauki biomedyczne. Wiele wydziałów oferuje programy w różnych miejscach we Flandrii i Brukseli.

Edukacja

KU Leuven odwołuje się do wyobrażenia ucznia o przyszłości. Uniwersytet przyczynia się do rozwoju osobistego studentów i do tego, w jaki sposób chcą oni pomóc w kształtowaniu społeczeństwa.

Organizacja

KU Leuven jest poświęcony edukacji i badaniom w niemal wszystkich dziedzinach. Jego piętnaście wydziałów oferuje edukację, natomiast działalność badawcza jest organizowana przez wydziały i grupy badawcze. Te wydziały i departamenty są z kolei zgrupowane w trzech grupach: Humanities and Social Sciences, Science, Engineering and Technology (SET), oraz Biomedical Sciences. Każda z tych grup posiada szkołę doktorską dla swoich programów szkolenia doktorantów.

KU Leuven szczyci się czternastoma kampusami, rozmieszczonymi w 10 miastach Flandrii.

Funkcje kampusu

  Akredytacje

  Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Leuven

   Oude Markt 13 - bus 5005, 3000, Leuven

  • Ghent

   Ghent, Belgia

  • Brussels

   Brussels, Belgia

  • Antwerp

   Antwerp, Belgia

  • Geel

   Geel, Belgia

  • Bruges

   Bruges, Belgia

  • Zürich

   Zürich, Szwajcaria

  Chat with students

  pytania