Keystone logo
Kristiania University Mistrz w Sztucznej Inteligencji
Kristiania University

Mistrz w Sztucznej Inteligencji

Oslo, Norwegia

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2024

NOK 55 000 / per semester *

W kampusie

* Cena będzie się różnić w przypadku wnioskodawców spoza UE/EOG

Wstęp

Czy chcesz kształtować krajobraz technologiczny jutra? Ten program magisterski zapewnia zarówno ramy teoretyczne, jak i najlepsze praktyki z branży.

W tym programie magisterskim rozwiniesz dogłębne zrozumienie podstawowych pojęć związanych ze sztuczną inteligencją i analizą danych. Zdobędziesz także szeroką wiedzę na temat różnych algorytmów sztucznej inteligencji, od klasycznych po zaawansowane, oraz umiejętność ich opracowywania, oceny i stosowania. Instrukcja będzie prowadzona w języku angielskim.

Dzięki kursom takim jak Big Data Systems i Advanced Machine Intelligence oraz Deep Learning zdobędziesz wszechstronną wiedzę na temat narzędzi programowych wykorzystywanych w algorytmach sztucznej inteligencji i zaawansowanej analizie danych. Kurs Etyka, zrównoważony rozwój i społeczeństwo zapewni dogłębne zrozumienie aspektów etycznych związanych z rozwojem algorytmów sztucznej inteligencji, a także kluczową świadomość wymogów zrównoważonego rozwoju w tej dziedzinie.

Studenci będą związani ze środowiskiem badawczym Kristiania , takim jak Laboratorium Sztucznej Inteligencji (TheAILab) oraz wszystkimi grupami badawczymi w Szkole Ekonomii, Innowacji i Technologii pracującymi w odpowiedniej dziedzinie. Dotyczy to MOTEL, AISE, SmartSecLab i innych odpowiednich jednostek.

Jak my pracujemy

Program magisterski ma na celu rozwój zarówno wiedzy technicznej uczniów (umiejętności twarde), jak i umiejętności interpersonalnych (umiejętności miękkie). Twoje kompetencje są rozwijane poprzez zajęcia takie jak tradycyjne wykłady, prezentacje indywidualne i grupowe, uczenie się oparte na projektach oraz zadania grupowe/zespołowe. Działania te mają również na celu poprawę umiejętności interpersonalnych, w tym komunikacji, prezentacji, współpracy, rozwiązywania problemów i planowania/zarządzania projektami.
Dodatkowo zapraszamy na gościnne wykłady ekspertów z danej dziedziny i branży, udział w wydarzeniach branżowych, a także warsztaty i inne konteksty, w których biorą udział zaproszeni prelegenci, organizacje zewnętrzne i interesariusze branżowi. Zapewnia to wgląd w realny świat i dobrze przygotowuje na wymagania środowiska zawodowego.

Życie w kampusie

Kristiania to miejsce, w którym każdy pasuje, a mimo to studiujesz z innymi, którzy pasjonują się tymi samymi rzeczami co Ty. Edukacja w Kristiania ma charakter praktyczny. Dzięki temu nasi studenci są poszukiwani na rynku pracy jeszcze przed ukończeniem studiów. Stowarzyszenia studenckie pozwalają na tworzenie bliskich więzi w oparciu o wspólne interesy, podczas gdy inkubatory takie jak Loftet i Bryggeriet tworzą tętniące życiem i inspirujące środowisko dla własnych firm studenckich.

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania