Keystone logo
Kristiania University Mistrz w Cyberbezpieczeństwie
Kristiania University

Mistrz w Cyberbezpieczeństwie

Oslo, Norwegia

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2024

NOK 55 000 / per semester

W kampusie

Wstęp

Tytuł magistra w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego zapewnia kwalifikacje do budowania nowej generacji cyfrowej obrony.

Uznany personel

Badacze Kristiania zajmujący się tą dziedziną działają na arenie międzynarodowej i mają kilka czołowych grup badawczych.

Pożądane umiejętności

Na rynku pracy istnieje duży niedobór kandydatów z tego typu kompetencjami.

Specjalizacja

Możesz wybierać przedmioty do wyboru i dostosować tytuł magistra do swoich zainteresowań.

Jak my pracujemy

Nasze badania kładą nacisk na ekonomię, innowacje, cyfryzację i IT. Ponadto istnieje kilka ekscytujących projektów badawczych w dziedzinie informatyki stosowanej, systemów informatycznych i interakcji człowiek-komputer. Nasi wykładowcy posiadają bogate doświadczenie zarówno w przemyśle, jak i środowisku akademickim. Odpowiednie doświadczenie zawodowe jest wnoszone do nauczania poprzez wykłady i wykłady gościnne. Dzięki temu przyzwyczaisz się do wyzwań związanych z życiem zawodowym i ułatwisz przejście między życiem studenckim a życiem zawodowym.

Życie w kampusie

Kristiania to miejsce dla każdego, a jednocześnie miejsce, w którym będziesz uczyć się wraz z innymi, którzy podzielają Twoje pasje. Edukacja w Kristiania jest zorientowana na praktykę, co sprawia, że nasi studenci są poszukiwani na rynku pracy, jeszcze zanim ukończą naukę. Własne stowarzyszenia studenckie stwarzają okazję do spotkań i tworzenia więzi w oparciu o wspólne zainteresowania, podczas gdy inkubatory takie jak Loftet i Bryggeriet tworzą tętniące życiem i inspirujące środowisko dla własnych firm studenckich.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania