Keystone logo
Kristiania University Magister systemów informatycznych – analityka biznesowa
Kristiania University

Magister systemów informatycznych – analityka biznesowa

Oslo, Norwegia

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2024

NOK 55 000 / per semester *

W kampusie

* Cena będzie się różnić w przypadku wnioskodawców spoza UE/EOG

Wstęp

Magister systemów informatycznych - edukacja biznesowa pozwoli Ci budować mosty między IT a biznesem, co jest bardzo poszukiwaną umiejętnością w handlu.

  • Opracowane zgodnie z potrzebami pracodawców
  • Bardzo poszukiwane kompetencje
  • Wykłady oparte są na rzeczywistych przypadkach biznesowych

Dział naukowy

Szkoła Ekonomii, Innowacji i Technologii składa się z dwóch wydziałów:

Szkoła Ekonomii, Innowacji i Technologii prowadzi programy badawcze i studia na poziomie licencjackim i magisterskim. Zarówno programy badawcze, jak i studia kładą nacisk na ekonomię, innowacje, cyfryzację i technologie informacyjne. Informatyka, systemy informacyjne i interakcja między technologią a ludźmi to inne ekscytujące obszary zainteresowania. Katedra rozwija swoją ofertę online oraz oferty kształcenia ustawicznego i dalszego we współpracy z życiem zawodowym. Katedra posiada ugruntowane grupy badawcze i laboratoria badawcze na wysokim, międzynarodowym poziomie.

Jak my pracujemy

Nasze badania kładą nacisk na ekonomię, innowacje, cyfryzację i IT. Ponadto istnieje kilka ekscytujących projektów badawczych w dziedzinie informatyki stosowanej, systemów informatycznych i interakcji człowiek-komputer. Nasi wykładowcy posiadają bogate doświadczenie zarówno w przemyśle, jak i środowisku akademickim. Odpowiednie doświadczenie zawodowe jest wnoszone do nauczania poprzez wykłady i wykłady gościnne. Dzięki temu przyzwyczaisz się do wyzwań związanych z życiem zawodowym i ułatwisz przejście między życiem studenckim a życiem zawodowym.

Życie w kampusie

Kristiania to miejsce dla każdego, a jednocześnie miejsce, w którym będziesz uczyć się wraz z innymi, którzy podzielają Twoje pasje. Edukacja w Kristiania jest zorientowana na praktykę, co sprawia, że nasi studenci są poszukiwani na rynku pracy, jeszcze zanim ukończą naukę. Własne stowarzyszenia studenckie stwarzają okazję do spotkań i tworzenia więzi w oparciu o wspólne zainteresowania, podczas gdy inkubatory takie jak Loftet i Bryggeriet tworzą tętniące życiem i inspirujące środowisko dla własnych firm studenckich.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania