Keystone logo
Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Wstęp

Korea University of Technology and Education (KoreaTech) obchodzi 30. rocznicę swojego dążenia do pionierstwa w edukacji zorientowanej na studentów od momentu jego powstania w 1991 roku.

KOREATECH odegrał kluczową rolę we wspieraniu utalentowanych osób z kreatywnym myśleniem i umiejętnościami rozwiązywania problemów w duchu założycielskim, „szukając prawdy w faktach”.

KOREATECH zaprojektował każdy program nauczania, aby poradzić sobie z erą czwartej rewolucji przemysłowej, a także wszyscy uczniowie mogą wybrać specjalną ścieżkę, aby uczyć się AI (sztucznej inteligencji) i Big Data jako stopnia mikro na wydziale technologii przyszłości.

W 2019 roku KOREATECH założył Smart-Learning Factory z technologią 5G, aby zapewnić studentom doświadczenia edukacyjne, takie jak AR / VR i robotyka w innowacyjnym środowisku. Obecnie KOREATECH rozpoczyna również tworzenie Future-Learning Center, aby stać się jedną z wiodących uczelni przed czwartą rewolucją przemysłową.

Ponadto KOREATECH obsługuje trzy stowarzyszone instytucje, Instytut Rozwoju Zasobów Ludzkich (HRDI), Instytut Edukacji Ustawicznej Online (OLEI) i Koreański Urząd ds. Jakości Umiejętności (KSQA) w celu wzmocnienia powiązań między jego osiągnięciami a krajową polityką w zakresie HRD.

Wreszcie, KOREATECH będzie nieprzerwanie wspierać utalentowane osoby i rozwijać się przez następne 30 lat, zgodnie z hasłem z okazji 30-lecia „Technologia dla ludzi, edukacja w kierunku nowej ery”.

Lokalizacje

 • Cheonan-si

  Cheonan-si, Korea Południowa

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania