Keystone logo
Korea Polytechnic University

Korea Polytechnic University

Korea Polytechnic University

Wstęp

Korea Polytechnic University , strategicznie zlokalizowana w Siheung i Ansan Smart Hub, specjalizuje się we współpracy przemysł-uniwersytet, wzorowanej na zaawansowanych klastrach przemysłowych za granicą. KPU jest wciąż młodą uczelnią, ale instytucja przyczyniła się do rozwoju przemysłu narodowego, kształcąc więcej specjalistów w dziedzinie inżynierii niż jakakolwiek inna. Wdrażając dostosowany program nauczania, który odzwierciedla potrzeby branży, KPU kultywuje kulturę kampusową, w której przemysł i uniwersytet współistnieją, obejmując się nawzajem.

Ponadto, jako wiodąca uczelnia, która zainicjowała i rozpowszechniła system firm partnerskich, KPU posiada największą sieć firm w kraju z około 4200 korporacjami jako partnerami. KPU jako pierwsza wdrożyła także system Engineering House, w którym studenci studiów licencjackich mają możliwość współpracy z pracownikami naukowymi w projektach badawczo-rozwojowych z korporacjami, innowacyjne podejście do kształcenia inżynierskiego. Od pierwszej klasy maturalnej w 2002 roku aż do teraz, wysiłki KPU zapewniły sobie miejsce jako czołowa instytucja rozwijająca karierę, a jej myślenie w branży stało się przykładem dla wielu uniwersytetów w Korei i za granicą.

Ponadto KPU otrzymało wiele znaczących grantów rządowych: Inicjatywę Liderów Współpracy Społeczno-Uczelnianych (LINC+) z Ministerstwa Edukacji, Szkolenie dla inżynierów Inteligentnego Przemysłu Produkcyjnego z Ministerstwa Handlu, Przemysłu i Energii oraz Projekt Pakietu Wstępnego i Wstępnego Ministerstwa Pracy i Pracy. Szkoła otrzymała również doskonałe oceny w ocenach uniwersyteckich przeprowadzanych przez główne koreańskie media, udowadniając narodowi jej mocne strony.

Globalny paradygmat przemysłu szybko się zmienia wraz z czwartą rewolucją przemysłową i rosnącymi powiązanymi technologiami sztucznej inteligencji, IoT, technologii druku 3D i tym podobnych. W odpowiedzi KPU zamierza unowocześnić istniejącą uniwersytecką sieć współpracy przemysłowo-uniwersyteckiej poprzez wspieranie korporacji w Siheung i Ansan Smart Hub w unowocześnianiu swoich technologii i stawaniu się inteligentnymi. Korea Polytechnic University będzie stale posuwał się naprzód, aby podjąć wyzwanie zostania liderem w promowaniu inteligentnego ekosystemu dla przemysłu wytwórczego, a także pielęgnowaniu talentów na przyszłość.

Lokalizacje

  • Dongdaemun-gu

    Dongdaemun-gu, Korea Południowa

    pytania