Keystone logo
Korea National University Of Cultural Heritage

Korea National University Of Cultural Heritage

Korea National University Of Cultural Heritage

Wstęp

Korea National University Of Cultural Heritage został utworzony w specjalnych celach zgodnie z filozofią założycielską „Niepodległość Narodowa, Rozwój Kulturalny” w 2000 roku. Te specjalne cele to dziedziczenie i rozwijanie tradycyjnej kultury oraz rozwijanie specjalistów do utrzymywania, zarządzania i wykorzystywania dziedzictwa kulturowego Korei.

Jako jedyny krajowy uniwersytet w Korei nauczający tradycyjnej kultury i dziedzictwa kulturowego, KNUCH zapewnia zoptymalizowane programy edukacyjne dla studentów z wiodącymi członkami wydziału, którzy zdobyli zarówno praktyczną wiedzę teoretyczną i doświadczenie w różnych dziedzinach, jak i doskonałą infrastrukturę edukacyjną do praktycznego szkolenia i praktyki. Dwie uczelnie licencjackie obejmują siedem wydziałów: Zarządzanie dziedzictwem kulturowym, tradycyjna architektura krajobrazu, tradycyjne budownictwo, nauka o ochronie dziedzictwa kulturowego, archeologia konwergencji, tradycyjna sztuka i rzemiosło oraz niematerialne dziedzictwo kulturowe. Studia magisterskie i doktoranckie są otwarte w ogólnej szkole podyplomowej, a profesjonalna szkoła podyplomowa oferuje dogłębne badania i rozwój w zakresie teorii akademickich i praktycznych.

KNUCH kładzie nacisk na progresywne uczenie się, które jest prowadzone przez studentów, a nie nauczanie przez członków wydziału, aby umożliwić studentom samodzielne rozpoznanie konieczności tradycyjnej kultury i dziedzictwa kulturowego, projektowanie rozwiązań i znajdowanie kreatywnych podejść w celu rozwoju profesjonalistów, którzy mogą przewodzić XXI wieku . KNUCH dokłada również wszelkich starań, aby dostosować się do charakteru edukacji uniwersyteckiej, aby pomóc uczniom prowadzić ich życie w pełni i rozsądnie, a także poprowadzić każdego ucznia w kierunku stania się profesjonalistą zgodnie z celami założycielskimi.

Lokalizacje

  • Buyeo-gun

    Buyeo-gun, Korea Południowa

    pytania