Keystone logo
Korea National Open University

Korea National Open University

Korea National Open University

Wstęp

Od momentu otwarcia jako pierwszego koreańskiego krajowego uniwersytetu na odległość w 1972 roku, Korea National Open University od 48 lat odgrywa ważną rolę w szkolnictwie wyższym w Korei jako kolebka otwartej edukacji. Do tej pory stworzył 730 000 utalentowanych ludzi z różnych środowisk, odgrywających społeczną rolę w uogólnianiu szkolnictwa wyższego, a na arenie międzynarodowej jest uważany za przykład dla szkół zdalnych i stał się celem testów porównawczych w krajach na całym świecie. .

Opierając się na dotychczasowych osiągnięciach i historii, Korea National Open University ma na celu stać się centrum udostępniania poprzez produkcję i wymianę wysokiej jakości treści wiedzy począwszy od 2022 r., Który obchodzi 50. rocznicę jego istnienia.

KNOU szybko zareagował na zmiany w środowisku wewnętrznym i zewnętrznym, które spowodowały incydent Corona 19 w tym roku i otworzył treść naszych wykładów na inne uniwersytety.

W ten sposób, w oparciu o system edukacji na odległość, będziemy nie tylko propagować kształcenie ustawiczne, ale także opracować różnorodne programy dla Koreańczyków zza oceanu i rodzin wielokulturowych, aby poszerzyć kontakt ze społeczeństwem narodowym jako centrum koreańskiej edukacji etnicznej. .

Świat zmienia się teraz w nietknięte społeczeństwo informacyjne i wszystko szybko się zmienia. Korea National Open University dołoży wszelkich starań, aby wprowadzić Koreę do społeczeństwa uczącego się przez całe życie, wypełniając jednocześnie swoją odpowiedzialność za uniwersalizację szkolnictwa wyższego poprzez szybkie innowacje.

Lokalizacje

  • Jongno-gu

    Jongno-gu, Korea Południowa

    pytania