Keystone logo
King's College - Pennsylvania, USA

King's College - Pennsylvania, USA

King's College - Pennsylvania, USA

Wstęp

King's College jest o tobie.

W końcu jesteś powodem, dla którego tu jesteśmy. Staramy się stworzyć osobiste, przyjazne środowisko, które zapewni ci narzędzia do odniesienia sukcesu podczas pobytu tutaj i długo po ukończeniu studiów. Znajdziesz rygorystyczne zajęcia, sporty wyczynowe i szereg zajęć tak łatwo, jak wspierających profesorów, imponujących trenerów i przyjaciół na całe życie.

King's College to wartości.

King's to katolicka, wszechstronna uczelnia wywodząca się z tradycji sztuk wyzwolonych, założona w 1946 roku przez Kongregację Świętego Krzyża z Uniwersytetu Notre Dame. Gdy tylko postawisz stopę na kampusie, poczujesz ciepłą, przyjazną atmosferę; zauważysz nieskazitelne otoczenie i imponujące udogodnienia; poczujesz się jak w domu w wygodnym, miejskim otoczeniu. King's College to dom z dala od domu — miejsce przepełnione wartościami na całe życie.

126906_17980-20191126-154946-Leoaddedsky.jpg

W King's College chodzi o możliwości.

Klasy liczą średnio 18 uczniów, co stwarza dynamiczne, osobiste otoczenie, w którym możesz wchodzić w interakcje z profesorami i kolegami z klasy, aby odnieść sukces akademicki, społeczny i duchowy. King's College to twoja szkoła na całe życie.

King's College należy do najlepszych.

Lista najlepszych uczelni w US News & World Report oraz Barron's Best Buys in College Education konsekwentnie uznają wartość King's College. Nie wierz nam na słowo; sam zobacz krajowe rankingi.

Nasze akredytacje mówią same za siebie.

Nasze programy akademickie cieszą się czymś więcej niż tylko szacunkiem; otrzymują również uznanie narodowe. William G. McGowan School of Business jest jedną z zaledwie 53 licencjackich szkół biznesowych w całym kraju, które otrzymały akredytację The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB-International).

Dowód pozytywny, oczekujemy od naszej instytucji takiego samego sukcesu, jak od naszych studentów.

Oferujemy coś więcej niż tylko tradycję doskonałości.

Oferujemy siłę wspólnoty zakorzenionej w Kongregacji Świętego Krzyża z Uniwersytetu Notre Dame. Kiedy stawiasz stopę na kampusie, doświadczasz ciepła naszego opiekuńczego, pielęgnującego środowiska.

Kierujemy się zasadami wiary i zaufania.

King's została założona w 1946 roku, aby kształcić synów górników i robotników młynarskich. Chociaż wiele się zmieniło na przestrzeni lat, nasze zaangażowanie w zapewnianie solidnych podstaw w zakresie sztuk wyzwolonych wraz z profesjonalnymi narzędziami pozwalającymi cieszyć się udaną karierą w wielu dziedzinach trwa do dziś.

Studenci wszystkich wyznań i środowisk korzystają z programu nauczania, który koncentruje się zarówno na umyśle, jak i na duszy.

126907_17980-20191126-154941-Campusaerialnew2014.jpg

Misja

King's College jest katolicką instytucją szkolnictwa wyższego animowaną i prowadzoną przez Kongregację Świętego Krzyża. King's dąży do doskonałości w nauczaniu, uczeniu się i stypendium poprzez rygorystyczną podstawę programową, główne programy z zakresu sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych, akredytowane w kraju programy zawodowe na poziomie licencjackim i magisterskim oraz osobistą uwagę na formację uczniów w opiekuńczej społeczności.

Wizja

Od momentu założenia w 1946 roku, King's jest oddany ideałowi Świętego Krzyża, polegającemu na przemianie umysłów i serc z gorliwością we wspólnotach nadziei. Zaangażowanie Kolegium wobec studentów jest wyrażone zarówno w programie nauczania, jak iw programach pozalekcyjnych zachęcających do służby, sprzyjających refleksji i kultywujących umiejętności przywódcze. Zainspirowany nauczaniem i przykładem swojego imiennika, Chrystusa Króla, który nauczał przykładem i rządził miłością, King formuje absolwentów, którzy będą bronili wrodzonej godności każdej osoby i będą mobilizować swoje talenty i umiejętności zawodowe, aby służyć dobru wspólnemu. Jak powiedział jej prezes-założyciel, „King's uczy swoich studentów nie tylko, jak zarabiać na życie, ale także jak żyć”.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Wilkes-Barre

  133 N River St Wilkes-Barre, Pennsylvania 18711, , Wilkes-Barre

  • facebook
  • twitter
  • instagram
  • linkedin

pytania