Keystone logo
Kindai University

Kindai University

Kindai University

Wstęp

Kindai University został założony w 1949 w celu rozwoju absolwentów, którzy są „opiekuńczy, godni zaufania i szanowani”. Nasze podstawowe zasady to „uczenie się w prawdziwym świecie” oraz „pielęgnowanie inteligencji intelektualnej i emocjonalnej”. Uniwersytet powstał z połączenia Osaka Technical College, założonego w 1925 roku, oraz Osaka Science and Engineering University, który powstał w 1943 roku. Nasz założyciel, filozofia Koichi Seko „wpajanie nauk tym, którzy pragną się uczyć” jest naszym rdzeniem, a naszym celem jest wychowanie studentów do ludzi, którzy wnoszą wkład w społeczeństwo, czerpiąc z ich nauk i badań przeprowadzonych na naszej uczelni - w szerokim zakresie dziedzin, od medycyny po sztukę i literaturę, a nawet poprzez naukę korespondencyjną.

Świat przechodzi obecnie okres wielkiej transformacji. Japonia musi być pierwszym inicjatorem, urzeczywistniając Społeczeństwo 5.0, wdrażając innowacje technologiczne Przemysłu 4.0 we wszystkich dziedzinach życia i branżach, rozwiązując różnorodne problemy społeczne. Musimy rozwijać innowacyjne technologie, wykorzystując sztuczną inteligencję i Internet rzeczy w wielu różnych dziedzinach, aby wspierać postęp gospodarczy i społeczny. Kindai University podejmuje liczne projekty współpracy przemysłowo-akademickiej; studenci i kadra nauczycielska spotykają się, aby połączyć ekspercką wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin – przykład naszego „uczenia się w prawdziwym świecie”.

Kindai University odpowiada na globalizację, tworząc Wydział Studiów Międzynarodowych. Mamy umowy partnerskie z ponad 250 zagranicznymi uniwersytetami, a liczba studentów z wymiany na kampusie rośnie. Oprócz programów wymiany studentów będziemy promować badania oparte na współpracy z zagranicznymi instytucjami, a jako światowej klasy uniwersytet będziemy dalej ulepszać nasze obiekty, aby rozwijać środowisko edukacyjne i badawcze, które przyciągnie kadrę dydaktyczną i studentów z zagranicy.

Z myślą o setnej rocznicy powstania Kindai University w 2025 roku, na głównym kampusie we Wschodniej Osace realizujemy nasze wielkoskalowe projekty budowlane. Nasze nowe centrum akademickie „TEATR AKADEMICKI”, które zostało otwarte w kwietniu 2017 r., obejmuje obiekty, które są sprzeczne z konwencjonalną mądrością – mieści charakterystyczny Biblio-teatr z około 70 000 książek, w tym około 22 000 komiksów, oraz wiele całodobowych, w pełni wyposażonych sal do samodzielnej nauki , w tym przeznaczone wyłącznie dla kobiet.

W przyszłości będziemy nadal pozostawać wierni naszym podstawowym zasadom, tworząc jeszcze lepsze środowisko do nauki i prowadzenia badań - a wszyscy nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby osiągnąć zróżnicowany potencjał uczniów.

Lokalizacje

  • Higashiosaka

    Higashiosaka, Japonia

    Programy

    pytania