Keystone logo
Keiai University

Keiai University

Keiai University

Wstęp

Założycielski duch Keiai University , "Keiten Mistress" (kocha tych, którzy szanują niebiosa), to słowo, które Saigo Takamori (Nanshu), wiodąca postać w Restauracji Meiji, było kiedyś inskrypcją. „Niebo” reprezentuje rację, która rządzi naturą, a „człowiek” odnosi się do całej ludzkości, w tym do jaźni, a jednocześnie życia i społeczeństwa zbudowanego przez ludzi. Pod wrażeniem wiary w „szanowanie rozumu i kochania ludzi oraz ich działań”, założyciel, Masayuki Nagatoro, uczynił z tego podstawowego ducha szkoły i nazwał go „szacunkiem”, aby wyrazić tę aspirację. Od tego wywodzi się również Keiai University

Słowo „Keiten Aijin” (czcij swoje niebo, kochaj swoje sąsiedztwo) pojawia się w naukach Takamori Saigo, przywódcy restauracji Meiji. W tym wyrażeniu „dziesięć” oznacza rację rządzenia przyrodą i wszechświatem. Wszystkie istoty ludzkie. Odnosi się również do Czcij Swoje Niebo, Kochaj Swoje Sąsiedztwo.

Masaji Nagatoro był pod głębokim wrażeniem tego ducha poszanowania rozumu i miłości do bliźnich. W rezultacie przyjął tę ideę jako swoją główną zasadę i nazwał naszą uczelnię „Keiai”, aby przekazać ją przyszłym pokoleniom.

Lokalizacje

 • Chiba

  Chiba, Japonia

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania