Keystone logo
© Eva Dang
Keele University

Keele University

Keele University

Wstęp

Założony w 1949 roku Keele University jest jednym z największych uniwersytetów kampusowych w Wielkiej Brytanii, w którym na naszej pięknej posiadłości o powierzchni 600 akrów w Staffordshire, z naszymi lokalnymi partnerami NHS i na całym świecie, studiuje ponad 10 000 studentów. Keele wyznacza złoty standard w nauczaniu, z jednymi z najbardziej zadowolonych studentów w kraju, a nasze badania mają na celu poprawę życia i sprostanie najpilniejszym wyzwaniom w naszym regionie, kraju i na świecie.

Keele University narodził się z pionierskiej wizji, jednej z uczelni innego rodzaju. Założony w 1949 roku przez Lorda Lindsaya - byłego wicekanclerza Uniwersytetu Oksfordzkiego - w kraju wciąż podnoszącym się z drugiej wojny światowej, uniwersytet początkowo kierował się potrzebami lokalnej społeczności. Celem założycielskim uniwersytetu było wykształcenie absolwentów, którzy nie tylko posiadali wiedzę techniczną i specjalistyczną, aby posunąć społeczeństwo do przodu, ale także rozumieli krajobraz społeczny i polityczny, który napędzał tę potrzebę. Szybko do przodu ponad 70 lat i ten oryginalny etos pozostaje w centrum misji Uniwersytetu, a nasza najnowocześniejsza wiedza i badania są wykorzystywane do poprawy życia ludzi i rozwiązywania najpilniejszych wyzwań nie tylko lokalnie i w naszym regionie, ale na całym świecie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Keele

    Keele, Wielka Brytania

pytania