Keystone logo
Kaunas University of Technology Magister rachunkowości i audytu
Kaunas University of Technology

Magister rachunkowości i audytu

Kaunas, Litwa

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 4295 / per year

W kampusie

Wstęp

Żadna organizacja nie może prowadzić swojej działalności bez pomocnych rąk księgowego i audytora. Rachunkowość jest jednym z najważniejszych obszarów każdej działalności, pomagającym firmom i organizacjom legalnie i efektywnie funkcjonować.

Akredytowane przez ACCA studia magisterskie na kierunku Rachunkowość i Audyt na KTU to prosta droga nie tylko do stanowiska w zespołach księgowych czy audytorów, ale do większej szansy na zostanie kierownikiem działu księgowości lub finansów, kierownikiem firmy w audycie i biznes księgowy.

Magister rachunkowości i audytu KTU to jedyny program studiów na Litwie, który zapewnia międzynarodowe kwalifikacje, które będą nieocenione w Twojej karierze: absolwenci tego programu otrzymują aż 7 z 9 punktów z egzaminów ACCA Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalni księgowi.

  • Studiuj gdziekolwiek chcesz: z programem wymiany Erasmus+ możesz wyjechać na wymianę studencką lub odbyć staż w wybranym przez siebie kraju;
  • Według danych z ubiegłego roku zatrudnialność absolwentów studiów magisterskich na kierunku Rachunkowość i Audyt wynosi 96%;
  • Cenny czas wolny: dołącz do dyskusji eksperckich ACCA, projektów badawczych podczas studiów.

Najważniejsze powody do studiowania w KTU

  1. Jest to jedyny program na Litwie, który zapewnia kompetencje międzynarodowych standardów rachunkowości do pracy w firmach międzynarodowych (University of Edinburgh, 2015).
  2. Jest to program akredytowany przez International Association of Accounting Professionals; ukończenie tego programu zapewnia zaliczenie 3 egzaminów ACCA (PM, FR i AA).
  3. Program prowadzony jest w Wilnie, gdzie jest największa koncentracja firm finansowych i audytorskich na Litwie, aby jednocześnie połączyć studia i rozwój zawodowy.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania