Keystone logo
Kaunas University of Technology

Kaunas University of Technology

Kaunas University of Technology

Wstęp

Wysoka reputacja

Powstały w 1922 r. Kaunas University of Technology rozwinął ogromny potencjał badań i badań oraz pozostaje liderem w dziedzinie innowacji i technologii w regionie państw bałtyckich. Z 10.500 studentami i 1.000 pracownikami akademickimi, KTU dąży do zgromadzenia wysoce utalentowanych studentów (wspieranych przez uniwersytet i stypendia zewnętrzne), naukowców i pracowników akademickich do prowadzenia nowatorskich badań, dostarczania najwyższej jakości edukacji i świadczenia usług badawczo-rozwojowych na szeroką skalę. zakres firm.

Międzynarodowość

KTU zwiększa swoją międzynarodową widoczność, uczestnicząc w międzynarodowej współpracy badawczej, ustanawiając międzynarodowe programy studiów, współpracując z międzynarodowymi partnerami przy tworzeniu wspólnych programów studiów oraz zachęcając do udziału w wymianie międzynarodowej między społecznościami studenckimi i akademickimi. Obecnie studenci zagraniczni mogą wybierać spośród 37 programów studiów licencjackich i podyplomowych oraz 19 programów doktoranckich w języku angielskim w dziedzinie nauk technicznych, fizycznych, biomedycznych i społecznych, nauk humanistycznych oraz sztuk kreatywnych i projektowania.

Rosnące talenty

KTU inwestuje w swoich obecnych studentów, poprawiając ich środowisko badawcze i jakość, zapewniając możliwości aktywności w sporcie, sztuce, stowarzyszeniach studenckich i budując ich zaufanie, ponieważ jest to inwestycja na rzecz przyszłości społeczeństwa na poziomie lokalnym i globalnym. warunki. Nasi studenci stanowią dużą część dynamicznej społeczności studenckiej w Kownie, drugim co do wielkości mieście na Litwie.

W KTU

  • Wśród 5% najlepszych uniwersytetów na świecie: KTU zrzesza wysoce utalentowanych studentów, badaczy i naukowców.
  • Lider we współpracy z biznesem: od opracowania programów studiów poprzez analizę przypadków do transferu technologii.
  • Szeroki zakres usług dla studentów: programy wymiany, staże, przestrzeń startowa, sport itp.

Lokalizacje

  • Kaunas

    Donelaicio St. 73,, 44249, Kaunas

pytania