Keystone logo
Karlshochschule International University

Karlshochschule International University

Karlshochschule International University

Wstęp

Międzynarodowy Uniwersytet w Karlshochschule (lub jak to nazywamy: Karls) jest prywatnym uniwersytetem non-profit, będącym własnością fundacji. Jest akredytowany przez Wissenschaftsministerium (Ministerstwo Nauki) w Badenii-Wirtembergii, a także posiada akredytację w zakresie akredytacji systemów akredytacji międzynarodowej akademii biznesu (FIBAA). Ten butikowy uniwersytet może prześledzić jego historię do 1903 roku, choć został ponownie zilustrowany jako Karlshochschule w 2009 roku z kulturowym spojrzeniem na zarządzanie w swojej istocie i silną międzynarodową perspektywą. Karls to inny rodzaj uniwersytetu dla ludzi, którzy są lub chcą być inni; konkretnie dla tych, którzy chcą coś zmienić.

10 powodów, aby wybrać Karlsa

 1. Przemyślenie zarządzania

 2. W czołówce - Wszystkie nasze programy zostały akredytowane przez FIBAA z najwyższą oceną i otrzymały 8 pieczęci premium, które plasują nas wśród najlepszych uniwersytetów zarządzania w Niemczech.

 3. ChangeMakers

 4. Międzykulturowy, każdego dnia! - 100 uniwersytetów partnerskich, międzynarodowe grupy studentów, wykładowców i pracowników, a także różnorodność kursów językowych sprawiają, że doświadczanie interkulturowości jest naturalną częścią codziennego życia.

 5. Co-Creation Space - Jesteśmy miejscem spotkań wysoce zmotywowanych i otwartych osób z pasją i chęcią wprowadzania innowacji i współtworzenia trwałych zmian.

 6. Rozwój osobisty - Stopień jest niczym, jeśli nie możesz tego znieść. W naszych programach zapewniamy podstawy do transformacji, przyjęcia i dzielenia się doświadczeniami w twórczy, ale krytyczny sposób, a tym samym do osobistego rozwoju.

 7. Relacja na żywo

 8. Najlepsza (jest) praktyka - różnorodne zaangażowanie w praktyczne, rzeczywiste projekty daje poczucie, jak to jest występować na arenie światowej i otwiera możliwości rozwoju zawodowego.

 9. Dom akademicki

 10. Heart of Europe - Położony w samym centrum Karlsruhe, młodego, tętniącego życiem, wielokulturowego miasta studenckiego na południu Niemiec, jesteśmy pod wpływem europejskiej jakości życia: kultury, gospodarki, miejskiego stylu życia i natury.

Lokalizacje

 • Karlsruhe

  Karlstraße 36 - 38, 76133, Karlsruhe

  Programy

  Instytucja oferuje również:

  pytania