Keystone logo
Kaplan Singapore

Kaplan Singapore

Kaplan Singapore

Wstęp

Wizją Kaplana jest stanie się "Prywatnym Edukacyjnym Instytutem Wyboru" w Singapurze i zobowiązujemy się pomagać naszym uczniom w osiąganiu ich celów zawodowych i edukacyjnych poprzez uczenie się przez całe życie.

Jako Twój Uczeń Zintegrowanego Uczenia się przez całe życie, oferujemy programy akademickie dla szkolnictwa wyższego, a także kwalifikacje zawodowe i kursy szkoleniowe dla rozwoju umiejętności, dające ci możliwość pozostania zawsze istotnymi.

Zapewniając te możliwości i doskonałość w nauczaniu i uczeniu się, Kaplan zawsze stara się jak najlepiej dla naszych uczniów. Nasze częste pochwały są tego świadectwem.

Kaplan otrzymał 9 nagród w konkursach Training i Rozwój Edukacji JobsCentral (TED) w 2016 i 2017 r., Dzięki czemu Kaplan już drugi rok z rzędu zdobył nagrodę "Najlepsza prywatna instytucja edukacyjna", "Najlepszy dostawca szkoleń korporacyjnych" i "Złoty Standard Service Provider" "W wybranych kategoriach / dyscyplinach przez jednostkę.

Jako wiodący prywatny dostawca edukacji, Kaplan otrzymał również różne wyróżnienia. W 2017 roku zostaliśmy również nagrodzeni „Najlepszą prywatną instytucją edukacyjną w Singapurze” oraz „Wiodącym dostawcą szkoleń korporacyjnych i rozwoju umiejętności” przez BERG Icons of Learning, a także akredytowanym przez EC-Council Centrum Szkoleniowym, Akademią i Kołem Doskonałości Instruktorów Nagroda przyznana przez EC-Council Global Awards.

Do tej pory Kaplan obsługiwał ponad 65 000 absolwentów1 i przyznał ponad 225 000 profesjonalnych certyfikatów2. Dostępnych jest ponad 550 programów akademickich i profesjonalnych certyfikatów, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ciągłą innowacyjność i znaczenie branżowe. Dążymy również do stworzenia unikalnego środowiska nauki, w którym nasi uczniowie z ponad 35 krajów na całym świecie mogą czerpać inspirację do doskonalenia się w wybranym przez nich kierunku studiów.

Lokalizacje

 • Singapore

  Wilkie Road, Level 2, Wilkie Edge, , Singapore

 • Singapore

  1 Selegie Road, Level 6, PoMo, , Singapore

  • Singapore

   80 Jurong East Street 21, #06-02, Devan, , Singapore

   pytania