Keystone logo
Kansas State University Manhattan Campus

Kansas State University Manhattan Campus

Kansas State University Manhattan Campus

Wstęp

Nie ma znaczenia, czy zapytasz wieloletniego profesora, świeżo upieczonego absolwenta, zapalonego absolwenta, czy świeżo upieczonego studenta pierwszego roku. Wybierz przypadkowo członka społeczności K-State i zapytaj go, co to znaczy być dzikim kotem, a najprawdopodobniej otrzymasz jednowyrazową odpowiedź: rodzina.

K-Statnerzy uważają się za rodzinę, a wiara ta prześwietla składki tak różnorodne, jak nasi członkowie. Naukowcy wynajdują rozwiązania problemów, które mogą uratować życie w połowie świata, a studenci spotykają się w sobotę rano w celu świadczenia usług społecznych. Tysiące fanów Wildcat pakuje nasze stadia, krzycząc zgodnie, a nasze kierownictwo prowadzi nas w sposób odpowiadający obowiązkom uniwersytetu dotacyjnego.

W rzeczywistości te zobowiązania można uznać za nasze wartości rodzinne, a wiele sposobów ich osiągnięcia to Wildcat Way. Zapraszamy na przejażdżkę, bo w rodzinie K-State zawsze jest miejsce dla jeszcze jednego.

Główny kampus K-State znajduje się w „The Little Apple” i rozwija się w tętniącej życiem atmosferze miasteczka uniwersyteckiego.

Kampus na Manhattanie obejmuje ponad 2320 akrów, w tym obiekty rolnicze i badawcze.

Manhattan liczy ponad 56 000 mieszkańców i ma świetne stosunki z rodziną K-State.

Ten kampus znajduje się obok Fort Riley, dużej instalacji wojskowej i współpracuje przy wielu projektach wojskowych.

W sąsiedztwie kampusu powstaje Narodowy Ośrodek Biologii i Agro-obrony Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Stanów Zjednoczonych.

Lokalizacje

  • Manhattan

    Manhattan, Stany Zjednoczone

    pytania