Keystone logo
Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani University of Applied Sciences

Wstęp

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) to proaktywny, prawdziwie międzynarodowy uniwersytet w środkowej Finlandii, cieszący się bardzo dobrą reputacją w regionie i na szczeblu krajowym. Jesteśmy tętniącą życiem międzynarodową społecznością uczącą się i rozwijającą, składającą się z około 3000 studentów i 230 ekspertów, działającą na naszym własnym, zwartym terenie kampusu położonym w oszałamiającym naturalnym otoczeniu Kajaani. Oferujemy wybór stopni, które są powszechnie szanowane przez społeczność pracowniczą, w tym tytuły licencjackie i magisterskie w języku angielskim. Jeśli chcesz skorzystać ze słynnej fińskiej edukacji, możesz studiować biznes międzynarodowy, biznes e-sportowy, zarządzanie sportem i rekreacją lub zarządzanie turystyką i hotelarstwem na KAMK .

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/15/152202_152031_Campus_area1a.jpg " alt=" 152202_152031_Campus_area1a.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","source": ""}" />

Ministerstwo Edukacji i Kultury ściśle nadzoruje jakość szkolnictwa wyższego w Finlandii. KAMK odniósł wielki sukces w Finlandii w barometrach wyników Ministerstwa. W szczególności jakość nauczania i poradnictwa od kilku lat uważana jest w Finlandii za najlepszą. Zostaliśmy nagrodzeni najlepszą uczelnią nauk stosowanych w Finlandii w 2018 roku, a na podstawie opinii studentów nasza satysfakcja studentów jest najwyższa w Finlandii (2019).

Nasi wykładowcy podchodzą do każdego studenta indywidualnie, pomagając mu zidentyfikować i rozwinąć osobiste obszary specjalizacji. Studia koncentrują się na praktycznym łączeniu edukacji z realnym życiem zawodowym oraz szkoleniu nowych specjalistów w odpowiedzi na aktualne potrzeby rynku pracy.

Nasze obiekty kampusowe obejmują nowoczesne technologie, takie jak centra danych, projektowanie gier, drukowanie 3D i laboratoria robotyki. Posiadamy również najnowocześniejszą inteligentną siłownię, która wykorzystuje technologie gier w środowisku cyfrowym, aby zapewnić przyjemny i skuteczny trening fizyczny. Wszystkie nasze obiekty znajdują się na jednym obszarze kampusu w pobliżu centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od siebie. Zakwaterowanie dla studentów jest dostępne w schludnych, nowoczesnych apartamentach na terenie kampusu, a studenci mogą cieszyć się wyjątkowym naturalnym otoczeniem dla szerokiej gamy zajęć rekreacyjnych i sportowych.

Lokalizacje

  • Kajaani

    Kajaani University of Applied Sciences P.O. Box 52

pytania