Keystone logo
Kagawa University

Kagawa University

Kagawa University

Wstęp

Kagawa University ma sześć wydziałów licencjackich i siedem szkół podyplomowych. Na poziomie licencjackim wszystkie kursy prowadzone są w języku japońskim. Zarówno odwiedzający zagraniczni studenci na poziomie magisterskim, jak i odwiedzający badacze mogą prowadzić studia lub prowadzić badania za pośrednictwem języka angielskiego. Trzy z naszych szkół podyplomowych zajmują się naukami przyrodniczymi (medycyna, inżynieria i rolnictwo), a cztery - naukami społecznymi (edukacja, prawo, ekonomia i zarządzanie).

Kagawa University mieszka około 5700 studentów studiów licencjackich i 700 studentów studiów magisterskich. Na naszej uczelni studiuje około 200 studentów z zagranicy. Mamy również około 150 studentów krótkoterminowych pochodzących z wielu krajów każdego roku. Kagawa University nieustannie stara się zapewnić środowisko, które jest zarówno wygodne, jak i sprzyjające nauce, dzięki czemu akademiki, stypendia i opiekunowie studentów / kumple są łatwo dostępni.

Chciałbym zachęcić przyszłych studentów i badaczy z zagranicy do głębszego zbadania tego, co może zaoferować Kagawa University Chociaż znajdujemy się poza głównym obszarem metropolii Japonii, bez wątpienia jesteśmy jednym z wiodących krajowych uniwersytetów, z silnym naciskiem na pionierskie badania i współpracę międzynarodową.

Prefektura Kagawa ma łagodny klimat i stosunkowo niskie koszty utrzymania w porównaniu z innymi częściami Japonii. Ze względu na swoje położenie na wyspie Shikoku, Kagawa zachowuje wiele z tradycyjnych japońskich cech, a jednocześnie Kagawa nie idzie na kompromis w zakresie wygód, które charakteryzują współczesne życie.

Lokalizacje

  • Takamatsu

    Takamatsu, Japonia

    Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania