Keystone logo
Josai International University

Josai International University

Josai International University

Wstęp

Josai International University otwarty w kwietniu 1992 roku z dwóch wydziałów i dwóch wydziałów: Wydziału Zarządzania i Nauk Informacyjnych na Wydziale Zarządzania i Nauk Informacyjnych oraz Wydział Studiów Międzykulturowych na Wydziale Humanistycznym. W kwietniu 2005 roku uczelnia będzie miała siedem wydziałów na pięciu wydziałach i cztery wydziały magisterskie.

Aby przygotować studentów do pracy na wielu różnych kierunkach, na wszystkich wydziałach wymagane są kursy języka angielskiego oraz podstawowe umiejętności obsługi komputera. Aby uzyskać szersze perspektywy i bardziej wyrafinowane umiejętności rozwiązywania problemów, studenci mogą brać udział w kursach na innych wydziałach, a punkty zdobyte na tych kursach będą wliczane do punktów wymaganych do ukończenia studiów.

JIU szczyci się swoją młodzieńczą ambicją i energią, zaangażowaniem w kształtowanie postaci młodych ludzi z marzeniami i szlachetnymi wizjami pracy na rzecz społeczności lokalnych i międzynarodowych. Uniwersytet kieruje się duchowym dziedzictwem swojego założyciela, misją „budowania charakteru poprzez naukę”, pomagania studentom w stawaniu się odpowiedzialnymi jednostkami i członkami społeczeństwa.

JIU zapewnia znacznie więcej niż specjalistyczną i liberalną edukację w klasie. Uczelnia oferuje również trzy praktyczne programy szkoleniowe, które koncentrują się na wykorzystaniu języka obcego i umiejętności przetwarzania informacji w planowaniu i realizacji oraz na rozwijaniu umiejętności podejmowania inicjatywy w przedsięwzięciach terminowych.

Pierwszy z tych trzech programów, „szkolenie terenowe”, został po raz pierwszy wprowadzony w Japonii przez JIU i obejmuje różnorodne staże i szkolenia w miejscu pracy. Drugi program to „szkolenie projektowe”, w ramach którego uczniowie podejmują się różnych projektów, które sami wymyślili i zaplanowali. Trzecia to „edukacja zawodowa”, w której studenci wybierają przyszłe zawody i przygotowują się do kariery, rozwijając własne możliwości. Poprzez te i inne programy szkoleniowe i edukacyjne, JIU pomaga uczniom odnaleźć ich życiową misję i oferuje im solidne wsparcie w postaci specjalnego szkolenia przygotowawczego.

Lokalizacje

 • Chiyoda

  Chiyoda, Japonia

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania