Keystone logo
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs Master of Arts w dziedzinie strategii i projektowania mediów cyfrowych
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Master of Arts w dziedzinie strategii i projektowania mediów cyfrowych

Online USA

12 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

Komunikacja cyfrowa jest wszędzie wokół nas, a jej wpływ będzie rósł. Zwiększ swoje umiejętności, aby dotrzeć do krytycznych odbiorców w zupełnie nowy sposób dzięki programowi Master of Arts w Digital Media Strategy and Design na Johns Hopkins University.

Program koncentruje się na poszukiwanych talentach cyfrowych, które najlepsze organizacje uważają za tak cenne. JHU umożliwia zaspokojenie ich potrzeb — i przygotowuje Cię do lukratywnych ról — poprzez zrozumienie, jak ewoluują media cyfrowe i opowiadanie historii. Dzięki tej wiedzy będziesz gotowy do opracowywania strategii i tworzenia treści cyfrowych, których wymagają odbiorcy.

Ucz się od wykładowców ekspertów, którzy pomogli ukształtować media cyfrowe w obecnym kształcie. Następnie przygotuj się do dalszego rozwoju tej dziedziny, ucząc się, jak zintegrować sztuczną inteligencję, wirtualną rzeczywistość i inne technologie ze swoimi strategiami cyfrowymi. Możesz także dostosować program do swoich zainteresowań, korzystając z szeregu zajęć fakultatywnych, takich jak kursy dotyczące marketingu interaktywnego, PR, polityki i wciągającej opowieści.

JHU zaprojektował program studiów magisterskich z zakresu strategii i projektowania mediów cyfrowych dla ambitnych profesjonalistów, którzy potrzebują elastyczności, aby wziąć udział w zajęciach online lub po godzinach pracy w kampusie. Możesz ukończyć program w ciągu 1 – 2 lat, a to, czego nauczysz się w klasie, może od razu zastosować w swojej karierze. To wyposaży Cię w najnowocześniejsze, rzeczywiste techniki, aby odnieść sukces w rozległym krajobrazie mediów.

Gotowy żeby zacząć? Dowiedz się więcej o programie MA w Digital Media Strategy and Design już dziś.

O szkole

pytania