Keystone logo
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs Magister ekonomii finansowej
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Magister ekonomii finansowej

Online USA

12 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

Globalna gospodarka jest ogromna i stale się zmienia. Dzięki programowi Master of Science in Financial Economics na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa możesz rozwijać wiedzę specjalistyczną do analizowania złożonych warunków ekonomicznych. W rezultacie zakwalifikujesz się do ról na żądanie, w których pomożesz usprawnić podejmowanie decyzji finansowych w sektorze publicznym lub prywatnym.

Johns Hopkins oferuje jeden z niewielu tytułów magistra ekonomii finansowej, które można realizować całkowicie online lub na terenie kampusu. Bez względu na wybraną opcję, będziesz uczyć się od szanowanych ekonomistów z doświadczeniem obejmującym każdy zakątek branży finansowej. Ich doświadczenie obejmuje stanowiska kierownicze w Radzie Gubernatorów Rezerwy Federalnej, Freddie Mac i Urzędzie Regulacji Przemysłu Finansowego.

Ponieważ ekonomia finansowa oferuje wiele możliwości kariery, ten program pozwala skupić się na umiejętnościach ilościowych, które mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie mogą prowadzić twoje ambicje zawodowe. Dostosuj swoje doświadczenie edukacyjne, wybierając jeden z trzech kursów analizy szeregów czasowych z zakresu makroekonometrii, prognozowania makroekonomicznego i ekonomii finansowej. Możesz także wybrać przedmioty do wyboru, które badają uczenie maszynowe, finanse międzynarodowe, ekonomię pracy, ekonomię opieki zdrowotnej i inne specjalności.

Zacznij już teraz, aby uzyskać tytuł magistra ekonomii finansowej w ciągu 12 do 24 miesięcy. Przygotujesz się do ról ekonomistów w całym sektorze finansowym, które oferują średnią pensję 129.060 USD rocznie (US Bureau of Labor Statistics).

O szkole

pytania