Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
John Cook School of Business, Saint Louis University

John Cook School of Business, Saint Louis University

John Cook School of Business, Saint Louis University

Wstęp

Założona w 1910 roku John Cook School of Business jest 15. najstarszą szkołą biznesu w kraju. Szkoła posiada akredytację AACSB i oferuje studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie dla ponad 1700 studentów rocznie.

Podczas gdy wiele szkół jest członkami AACSB lub jest uznawanych przez AACSB, szkoła biznesu Saint Louis University jest jedną z niewielu szkół, które są akredytowane przez AACSB, Międzynarodowe Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej, główny organ akredytujący szkoły biznesu. Akredytacja AACSB zapewnia ciągłą poprawę jakości w kolegialnych szkołach biznesu pod względem programu nauczania, zasobów instruktażowych, wyboru studentów oraz planowania kariery i stażu, a także wkładu intelektualnego i kwalifikacji wykładowców.

Obiekty szkoły biznesu wzrosły o 75% dzięki rozbudowie o powierzchni 60 000 stóp kwadratowych i wartości 15 milionów dolarów, która została otwarta we wrześniu 2000 roku. Nazwany John and Lucy Cook Hall, dodatek został zaprojektowany z myślą o studentach, oferując obszerne pokoje do nauki, kawiarnię, piękne pomieszczenia wspólne i stacje dokujące do komputerów w całym budynku. Stacje te zapewniają studentom dostęp do Internetu, umożliwiając indywidualne badania i wejście na strony konkretnych zajęć SLU, na których profesorowie przechowują aktualne sylabusy i inne informacje o kursach. Budynek jest otwarty, jasny i przestronny, oferując wiele wygodnych miejsc do nauki lub spotkań towarzyskich.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • St. Louis

    John Cook School of Business Saint Louis University 3674 Lindell Blvd.

    pytania