Keystone logo
John Brown University

John Brown University

John Brown University

Wstęp

Misją John Brown University jest zapewnienie edukacji skoncentrowanej na Chrystusie, która przygotowuje ludzi do oddawania czci Bogu i służenia innym poprzez rozwijanie ich życia intelektualnego, duchowego i zawodowego.

Jesteśmy uniwersytetem międzywyznaniowym skoncentrowanym na Chrystusie, który prowadzi naród w integracji wiary i uczenia się, promowaniu holistycznej formacji duchowej, promowaniu pragmatycznej edukacji sztuk wyzwolonych i przygotowywaniu ludzi do podążania za powołaniem Chrystusa, aby służyć innym we wszystkich dziedzinach życia.

Założony w 1919 roku przez ewangelistę dr Johna E. Browna seniora, John Brown University powstał w celu połączenia chrześcijańskiej edukacji artystycznej z naciskiem na specjalistyczne szkolenie zawodowe. Chociaż dzisiaj nie możemy szkolić mechaników samolotów, wciąż koncentrujemy się na edukacji „głowa, serce, ręka” z „Chrystusem ponad wszystkim”.

John Brown University obsługuje ponad 2500 studentów z 50 krajów i 41 stanów. John Brown University jest uniwersytetem chrześcijańskim, zaangażowanym w zapewnianie wysokiej jakości pracowników akademickich w wyraźnie chrześcijańskiej społeczności. Uniwersytet nie ma przynależności wyznaniowej i przyjmuje studentów dowolnego wyznania. John Brown University to tętniący życiem i rozwijający się niezależny chrześcijański uniwersytet sztuki, nauk ścisłych i zawodów.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Siloam Springs

    West University Street,2000, 72761, Siloam Springs

    pytania