Keystone logo
JMC Academy

JMC Academy

JMC Academy

Wstęp

JMC Academy to specjalistyczna instytucja edukacyjna branży kreatywnej z kampusami w Sydney, Melbourne i Brisbane. Założona 40 lat temu była pierwszą prywatną uczelnią w Australii, która uzyskała akredytację w dziedzinie inżynierii dźwięku, telewizji cyfrowej i multimediów cyfrowych.

Nasza społeczność kreatywna składa się ze studentów studiujących muzykę, inżynierię dźwięku, film, biznes rozrywkowy, komunikację wizualną, animację, projektowanie gier i aktorstwo. Studenci korzystają z możliwości współpracy i tworzenia sieci kontaktów między dyscyplinami, co dodatkowo przygotowuje ich do długiej i satysfakcjonującej kariery w branżach kreatywnych.

Nasi absolwenci realizują swoje pasje poprzez karierę twórczą na całym świecie, udowadniając, że można zrobić karierę robiąc to, co kochasz. Zapraszamy Cię do odwiedzenia i sprawdzenia, jak może wyglądać kariera twórcza w Twoim przypadku.

Dlaczego warto studiować w JMC Academy

W JMC Academy koncentrujemy się na zapewnianiu studentom możliwości tworzenia, łączenia i rozwijania swojego rzemiosła we wspierającej społeczności. Staramy się, aby nasze klasy były małe, abyśmy mogli poznać aspiracje, mocne i słabe strony każdego ucznia oraz jego twórczy głos. Nasza oferta małych kursów ze specjalistycznych dyscyplin branż kreatywnych oznacza, że możemy regularnie aktualizować i udoskonalać nasze kursy i technologie, aby były zorientowane na przyszłość i istotne dla rozwoju branży. Nasza międzynarodowa sieć instytucji o podobnych poglądach gwarantuje, że możemy porównać nasze programy z międzynarodowymi standardami, dzięki czemu nasi studenci mogą bez obaw wejść na rynek pracy, gdziekolwiek na świecie się udają.

Funkcje kampusu

Sydney: Kampus JMC Academy w Sydney to najnowocześniejszy obiekt zlokalizowany w Ultimo w centrum Sydney. Znajduje się dziesięć minut spacerem od Dworca Centralnego (głównego dworca kolejowego w Sydney) i można do niego łatwo dojechać autobusem i koleją miejską. Chinatown, Dzielnica Hiszpańska, Dzielnica Darling i Rynki Paddy's znajdują się w odległości krótkiego spaceru. Kampus JMC Academy w Sydney znajduje się w pobliżu centrów rozrywkowych i wystawowych w Sydney oraz niedaleko Darling Harbour.

Melbourne: Kampus JMC Academy w Melbourne położony jest w południowym Melbourne, kilka minut jazdy tramwajem od stacji kolejowych Southern Cross i Flinders Street. JMC Academy zlokalizowana jest w historycznej dzielnicy Melbourne. W niektórych urokliwych zabytkowych budynkach południowego Melbourne mieszczą się studia muzyczne, firmy zarządzające wytwórniami płytowymi oraz domy zajmujące się produkcją animacji, filmów i programów telewizyjnych. Kampus położony jest dziesięć minut od dzielnicy artystycznej Melbourne, w której mieszczą się największe australijskie firmy i obiekty artystyczne.

Brisbane: Nowy, specjalnie zbudowany kampus JMC Academy w Brisbane znajduje się w South Brisbane, w odległości krótkiego spaceru od dworca kolejowego South Brisbane. Południowe Brisbane uznawane jest zarówno za stolicę sztuki, jak i centrum edukacyjne Queensland, stanu przyciągającego studentów z całego świata, którzy lubią wyluzowany styl życia i ciepłą pogodę. Kampus JMC Academy w South Brisbane znajduje się zaledwie kilka minut od Galerii Sztuki Nowoczesnej, Muzeum i Centrum Sztuk Performatywnych w Queensland.

  Lokalizacje

  • South Melbourne

   208 Park Street, South Melbourne, Australia, 3205, South Melbourne

  • South Brisbane

   75 Grey Street, South Brisbane QLD, Australia, 4101, South Brisbane

  • Ultimo

   561 Harris Street, Ultimo, NSW, Australia, 2007, Ultimo

  • Sydney

   561 Harris Street, 2010, Sydney

  • Brisbane

   75 Grey Street, , Brisbane

  • 316

   208 Park Street, 3205, 316

  pytania