Keystone logo
Jamestown Community College

Jamestown Community College

Jamestown Community College

Wstęp

Znajduje się w południowo-zachodniej Nowy Jork, WKK Powstała w 1950 roku jako część State University of New York. Obecna rekrutacja jest ok 3500 w pełnym i niepełnym wymiarze czasu studenci kredytowe w dwa kampusy, dwa ośrodków doradztwaI w Internecie, W 2012, WKK został nazwany "Top Performing publiczny dwuletnim College w Nowym Jorku", w raporcie opublikowanym przez The Chronicle of Higher Education.

WKK to kompleksowy, regionalnym, otwarty dostęp, studenta i instytucja, która obejmuje doskonałości akademickiej i spełnia potrzeby edukacyjne obszar usług w różnych sposobów. WKK Programowanie obejmuje studia humanistyczne transferu, programy rozwoju zawodowego, pracy społecznej, edukacji rozwojowej i gospodarczej oraz szkolenia w branży. Partnerstwo Kolegium z większej społeczności przyczynia się do społecznego i intelektualnego doskonalenia, rozwoju gospodarczego i kulturowego bogactwa zachodniej Nowego Jorku i północno-zachodniej Pensylwanii.

Główny kampus znajduje się na terenie 107-hektarowej w Jamestown, W południowo-zachodnim rogu Nowego Jorku. Jamestown znajduje się w odległości jednego dnia podróży z największych miastach USA, w tym Buffalo, Nowym Jorku, Pittsburgh i Cleveland i zaledwie dziewięćdziesiąt minut od Niagara Falls.

Wizja Jamestown Community College, integralną częścią struktur społecznych i gospodarczych naszych wspólnot, będą regionu wiodącym dostawcą transferu, kariery, rozwoju oraz kształcenia ustawicznego, i zostaną uznane za wybitne osiągnięcia naukowe, a ducha współpracy, innowacyjnego przywództwa, oraz Duch przedsiębiorczości.

Misja Jamestown Community College jest kompleksowe, regionalne, open-access, studenta i instytucja, która obejmuje doskonałości akademickiej i spełnia potrzeby edukacyjne obszar usług jest na różne sposoby, w tym programów liberalne transferu Arts, programów rozwoju zawodowego, pracy społecznej, edukacji rozwojowej i gospodarczej i szkolenia w branży. Partnerstwo Kolegium z większej społeczności przyczynia się do społecznego i intelektualnego doskonalenia, rozwoju gospodarczego, kulturalnego i wzbogacenia zachodnim stanie Nowy Jork i północno-zachodniej Pensylwanii.

Wiar

Zobowiązanie do jakości: Uczelnia zobowiązuje się do kształcenia studentów i promocji uczelni, jej misji i dobro naszych wspólnot. Zobowiązanie do studentów: Wierzymy, studenci i inni konsumenci usług uczelni są priorytetem we wszystkim co robimy. Zaangażowanie w kształcenie ustawiczne: Wierzymy, że cała społeczność szkoła jest odpowiedzialna za wzbogacanie życia, tworząc atmosferę poświęconą kształceniu ustawicznym i intelektualnych poszukiwań i rozwijania komunikacji, współpracy i większego zrozumienia naszego pluralistycznego społeczeństwa i świata, w którym żyjemy , Zaangażowanie w partnerstwie Wspólnoty: Wierzymy, że możemy dzielić odpowiedzialność za dobro naszej uczelni i musi odgrywać rolę w partnerstwie z innymi instytucjami wspólnotowymi, wspieranie gospodarczego, społecznego i kulturalnego dobro naszej społeczności.

Lokalizacje

 • Jamestown

  Jamestown Community College, Jamestown Campus, 525 Falconer Street, P.O. Box 20, NY 14702, Jamestown

  • Olean

   Jamestown Community College, Cattaraugus County Campus, 260 North Union Street, P.O. Box 5901, NY 14760-5901, Olean

   • Dunkirk

    Jamestown Community College, North County Extension Center, 10807 Bennett Road, NY 14048, Dunkirk

    • Warren

     Jamestown Community College, Warren, PA Center, Curwen Building, 185 Hospital Drive, PA 16365, Warren

     pytania